Skocz do zawartości
marcinowozniako

MOD [OFFICIAL][SNAPSHOT/NIGHTLY 28.05.2014][ROM][4.4.2] CyanogenMod 11 for Samsung Galaxy S

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zrozumieliśmy się. Miałem semaphore, pojawił mi się błąd, za drugim razem było okej, a Ty nadal twierdzisz, że działa tylko na stockowym.

Nie będę się wymądrzał, bo w porównaniu do Ciebie jestem cienki bolek, ja już odpuszczam. Piwo postawiłem.

Dobra, nieważne już. Ważne, że wszystko jest okej.

Marcin, powiedz mi jeszcze, czy jak klikniesz lewy klawiz będąc w menu to w tle pojawią Ci się niaktywne ikonki "tapety, widżety, ustawienia"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ten sposób. To powiem krótko miałeś fuksa że tak Ci się udało tą sprawę załatwić. Jedemu załapię za 2 razem a drugiemu nie załapię wogóle. Ten 4.4 powinno się wgrywać ze stock kernela cm4.3 . W custom kernelu jest inne recovery stąd ten błąd przy instalacji.

Co do twojego pytania, to tak pojawiają mi się te nieaktywne ikonki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na razie brakue mi możliwości włączenia procentowego wskaźnika stanu baterii, możliwości "przypięcia" podstawowych ustawień (Wi-fi, obracanie) do paska powiadomień i wchodzenia w "głębsze" ustawienia <na przykład wi-if> po przytrzymaniu ikonki na pasku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamietajmy ze jest to pierwszy build. Nie wiem czy zauwazyles ale ten rom nie ma nawet wszystkich ikonek z kitkata. Co do głębszego wejścia w opcje np wifi kliknij w widzetach na statusbarze na wifi i wlaczy Ci sie ustawienia wifi.

Wysłane z SGS i9000 Android 4.4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowane i z tego co widze to działa całkiem dobrze :)

Edytowane przez matius71

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wgrałem na Omni 4.4 i zainstalował mi sie bez problemu, ale Marcin faktycznie ma racje, najlepiej wgrywać zawsze wszystko na stockowe romy CM i nie będzie problemów, najlepiej na ostatniego CM 10.2.

U mnie chodzi prawie 11 godzin i żadnych restartów itd. Chodzi bardzo szybko i gładko, choć czasem może trochę dłużej pomyśleć , ale to normalne.

W opcjach programistycznych ustawione ART, animacje na 0,5x , a w Permormance ondemand, noop, i zaznaczone dwie opcje w memory managament. Ramu na aplikacje mam wolnego około 160mb, interfejs 44mb, system android 47mb. Mam włączonego Lunchera3, bo wydaję mi się, że chodzi sprawniej. Jeśli chodzi o AnTuTu Banchmark to miałem wyniki odpowiednio 5528, 5306, 5207pkt.

A wiecie może jak na tym androidzie robić screeny ?

Da się wchodzić w głębsze ustawienia naciskając na ikonki, tylko trzeba raz nacisnąć i wtedy się wchodzi, a jak się dłużej przytrzyma to się wyłącza lub włącza daną funkcje , np wifi. Jest po prostu na odwrót. Dla mnie to nawet lepiej, bo się przypadkiem czegoś nie naciśnie.

---------- Post added at 09:35 ---------- Previous post was at 08:09 ----------

Wyszło update :

Changelog

20131115

Enabled low RAM mode.

Fixed gapps backup/restore (needs to reflash if upgrading from 20131114)

---------- Post added at 09:39 ---------- Previous post was at 09:35 ----------

Na czym polega ten tryb niskiego Ramu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawdopodobnie chodzi o usuniecie przezroczystosci ktore sa obecnie w romie. Co do screena robimy tak samo jak wczesniej. Power+vol-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok dzieki. I to ma spowodować więcej wolnego ramu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, jeszcze napewno pare rzeczy to wylaczy ale jakie dokladnie nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem update i potwierdzam statusbar jest teraz czarny, znikła przeroczystrość. Wydaję sie troche szybciej reagować, ale na starcie mam 200 mb ram, zobaczymy potem. Zainstalowałem bez wipów, trochę długo się aktualizował około 15 min.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi