Skocz do zawartości
andik

Problem z dialerem po zakończeniu rozmowy

Rekomendowane odpowiedzi

andik

Witam,

mam Defy z softem 2.34 i zainstalowanego oraz ustawionego jako domyślnego dialera Dialer One. Program sobie bardzo chwalę, ale

jeżeli ja nawiązuje połączenie, to po jego zakończeniu zawsze włączy mi się stockowy dialer na screenie z cyferkami. To znaczy, że zamiast wrócić do pulpitu (bądź dialer one) pojawia mi się dialer, którego nikt tu nie chce i nie chciał, mimo że połączenie było wywołane przez Dialer One i w dodatku jest on domyślną aplikacją do wybierania numeru.

Nie ważne są ustawienia w dialer one dotyczącego tego czy ma być po rozmowie zamknięty czy nie. W przypadku, kiedy ma być otwarty jest on po zakończeniu rozmowy "pod" dialerem stockowym i jak wyjdę "strzałką do tyłu" z tego ostatniego to trafię dopiero do dialer one.

Problem nie występuje w przypadku, kiedy rozmowa jest przychodząca.

Czy macie na to jakąś radę?

Czy może też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Soft i program taki sam- problem nie występuje u mnie. Może zainstaluj ponownie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andik

Po reinstalacji mam dalejj tak samo. W zależności od ekranu jaki ostatni zostawi się w dialerze stockowym do takiego powróci telefon po zakończeniu rozmowy.

Czyli wraca do kontaków, ulubionych, albo dialera stockowego po zakończeniu połączenia, ale tylko wychodzącego...

A jeszcze dodam, że używam launcher pro. Może tu leży pies pogrzebany?

Niestety na ADW efekt jest identyczny...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, mam niestety to samo.. też na launcherze pro i tez soft 2.34 chyba spróbuje zaktualizować soft..moze to coś pomoże

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andik

A właśnie, co do aktualizacji. Chcesz to zrobić oficjalnie, czy wgrać 2.51 z forum.

Próbowałem porozumieć się z motorolą na temat aktualizacji, ale oni twierdzą, że takiej nie ma i odsyłają do planu aktualizacji Defy do Froyo. Normalnie szlag może człowiek trafić.

2.51 oficjalnie z tego co wiem jest tylko dla USA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest i nie tylko dla USA jest tez dla NIemczech wiem bo sam aktualizowałem bo mam defy z Niemczech :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi