Skocz do zawartości
miguelpl90

jaka jest jakość zdjęć z aparatu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak oceniacie jakość zdjęć robionych przez Jtke?? Ja ogólnie jestem średnio zadowolony. Po pierwsze zdjęcia z fleszem są w 90% prześwietlone, często delikatnie drgnięcie ręki rozmazuje całkowicie zdjęcie... Jako, że przerzuciłem się z Sony Ericssona K 770i to miałem nadzieję, że zdjecią wykonywane Jtką będą równie dobre. Tamten telefon robił zdjęcia świetne, czasem po małym retuszu wyglądały wręcz doskonale a tutaj niestety zdjęcia o wiele wiele słabsze... Jest na to jakieś rozwiązanie? Może jakieś podkręcenie aparatu przez oprogramowanie, czy poprostu już nie da się nic z tym zrobić?

Edytowane przez kamil0407
    mala poprawa tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W nocy prawie każdy robi kiepskie zdjęcia ;), to tylko telefon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w tym wypadku nie mialem na mysli zdjec w nocy tylko np przy gorszym swietle sztucznym, lub pozniejszych porach dnia, ale jeszcze nie nocy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dredd

Zdjęcia zarówno na Jotce jak i na innych telefonach często robią słabe zdjęcia przy słabym oświetleniu. Zrób zdjęcie w dzień to zobaczysz.

Piwko się wylało i ST26i Taptalkiem wysłało :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety aparat w tym modelu to jest jakieś nieporozumienie, zobacz co on robi z bardzo jasnym światłem dziennym np. jak robisz fotkę w pokoju z dużym oknem. Wszystko co jest "białe" jest jakieś takie zamglone, a zdjęcia zazwyczaj wychodzą nieostre.

To samo ma model Miro, dokładnie taki sam problem, porównując aparat do np. Xperii S, która ma mój kumpel to jest taka przepaść, że głowa mała.

Jedyne co faktycznie poprawia zdjęcia to dobre ustawienie lgCamera ale w ogóle ten aparat tak laguje, że lepiej dać sobie spokój ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sqizzy
    Niestety aparat w tym modelu to jest jakieś nieporozumienie, zobacz co on robi z bardzo jasnym światłem dziennym np. jak robisz fotkę w pokoju z dużym oknem. Wszystko co jest "białe" jest jakieś takie zamglone, a zdjęcia zazwyczaj wychodzą nieostre.

To samo ma model Miro, dokładnie taki sam problem, porównując aparat do np. Xperii S, która ma mój kumpel to jest taka przepaść, że głowa mała.

Jedyne co faktycznie poprawia zdjęcia to dobre ustawienie lgCamera ale w ogóle ten aparat tak laguje, że lepiej dać sobie spokój ;)

Nie wiem skąd u Ciebie ta opinia, wiadomo Xj ma sporo gorszy aparat od s3 którego ma moja siostra, ale nie przesadzajmy przy dobrym oświetleniu zdjecia wychodzą bardzo dobrze, często używam aparatu kiedy jeżdżę na rowerze i przeglądając zdjęcia w domu na TV są ostre i jak na możliwość matrycy oddanie barw również jest ok. Wiadomo nie ma się co spodziewać po aparacie w telefonie cudów, ale nie przesadzajmy że ten aparat jest gorszy od xs. Najlepiej aby autor tematu poszukał zdjęć z XJ na forum i sam ocenił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi