Skocz do zawartości
grubaskov

Gameplay'e z gier na Android OS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Postanowiłem na mój kanał wrzucać Gameplay'e z różnych gier na Androida - YouTube - Chaîne de grubaskov

Na ten moment znajdziecie tam kilka filmów z gier dostępnych na platformę Android.

Chciałbym abyście w odpowiedziach w tym temacie pisali co jest źle, co dobrze, z jakich gier wrzucać filmy itp. itd.

Gry testuje modelem HTC Desire HD, a nagrywam aparatem cyfrowym NIKON COOLPIX P80 w rozdzielczości 640x480+

FAQ:

Po co?

- A po co ktoś ma wpisywać tytuły oddzielnie jak może bezpośrednio wejść w kanał z forum i mieć dużo dobrych pozycji w jednym miejscu i w przyzwoitej jakości? Po co ma przeglądać multum tematów w poszukiwaniu dobrych gier?

Dlaczego słaba jakość muzyki w tle?

- Nie wklejam jej w film tylko puszczam na głośnikach; jeśli mój projekt uzyska wasze poparcie postaram się aby jakość dźwięku była na dużo lepszym poziomie, może nawet zacznę nagrywać w rozdzielczości 720p.

Dlaczego gra się czasem zatnie?

- Najczęściej to wina aparatu, ale z bólem przyznaję, że nie zawsze (przy Splinter Cell Conviction miałem kilka ciekawych zawiasów oraz spadków FPS)

Dlaczego czasem telefon znajduje się częściowo poza kadrem?

- Jeszcze się nie zdążyłem przyzwyczaić do tego, że nagrywam podczas grania i czasem się zapomnę, ale staram się od czasu do czasu zerknąć na aparat czy telefon jest dobrze umiejscowiony.

Dlaczego słychać trzaski, a w filmie z Asphalta brzmią one jakby jechał pociąg?

- Aparat ustawia cały czas ostrość, reaguje na najmniejsze ruchy telefonu, stąd takie trzaski, praski itp

Dlaczego nie zamieszczasz komentarzy głosowych?

- Tak samo jak powyżej, jeśli wspomożecie mój projekt ocenami, krytykami i uwagami co źle robię, a co dobrze to z czasem postaram się komentować jeśli stwierdzicie, że mogłoby być lepiej, ale nie obiecuje, że mój głos się do tego nadaje (jestem święcie przekonany, że nie...)

Nie sądzisz, że to marnowanie czasu, energii, pieniędzy itd?

- Myślę, że jedyne co marnuje to pieniądze przeznaczone na zakup gier, ale jeśli coś przynosi satysfakcję to warte jest każdych pieniędzy. Co do czasu i energii, hmmm, może jak mnie zwyzywacie, skrytykujecie niekonstruktywnie, moderatorzy zamkną temat i przeniosą do kosza, to uznam że te filmy to była strata czasu.

Jakiekolwiek pytania? Zamieść je w tym temacie, a najprawdopodobniej zostanie dołączone do FAQ. Mogę również tworzyć filmy z aplikacji.

Edytowane przez grubaskov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    monry

Może zacznę.

Inicjatywa mi się podoba. Wyrzuciłbym muzykę w tle, a może dodał jakiś komentarz? Byłaby to wtedy taka mini-recenzja, ale może to dobra droga? Co do Twojego głosu to uwierz, 99% osób raczej nie zwróci na to uwagi, nikt chyba nie oczekuje, że na youtube znajdzie amatorskie filmy z profesjonalnym lektorem? Jeśli masz możliwość to połóż telefon na stole i ustaw aparat ze statywem nad nim, nie będzie drgań i aparat nie będzie co chwilę łapał ostrości. Tak czy siak życzę powodzenia, a w razie czego pisz jeśli będziesz potrzebował pomocy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok postaram się wykombinować coś z recenzją może, nawet mam już upatrzoną grę do tego, w którą gram już dłużej nieco i jestem w stanie co nieco o niej powiedzieć, na pewno dzisiaj znajdzie się na kanale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podoba mi sie, wkoncu pokazane cos na moim DHD :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gameplay już nagrany, zajmuje 600MB więc troszkę będzie się uploadował na YT. Liczę, że wam się spodoba i poprzecie moją działalność, zwłaszcza że gier mam naprawdę sporo, a jeśli braknie to się dokupi następne :)

EDIT//

Film został przesłany, trwa jego przetwarzanie aby jakość była normalna. Za paręnaście minut będzie można obejrzeć w jakości 640x480.

Mam nadzieje, że komentarz w moim wykonaniu przypadnie do gustu (w co szczerze wątpię).

Do wgrania czeka już kolejny gameplay, myślę że komentarz w nim jest kilka razy lepszy od tego z Tank Hero, ale to już wasza opinia. Na razie proszę o skomentowanie i opinie/krytykę aktualnej prezentacji, która można znaleźć tutaj -

http://www.youtube.com/watch?v=tSXt95HtABI

---------- Post dołączono o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

[/color]Dodano nowy gameplay z Gun Bros oraz właśnie się wgrywa nastepny z Modern Combat: Sandstorm, będzie dostępny za około 30min.

Jak pisałem wyżej czekam na komentarze, krytyki, okejki, subskrypcje i udostępnianie na portalach społecznościowych gdyż zmotywuje mnie to do systematycznego działania oraz rozwijania tudzież ulepszenia jakości nagrań.

Edytowane przez grubaskov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję zgrywać nie z aparatu, ale za pomocą jakiegoś softu bezpośrednio z telefonu (na przykład Droid Explorer) a dźwięk puszczać po line-in do komputera i dogrywać do wideo, ewentualnie dorzucać komentarz w trakcie montażu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amEx

Z kolei ja proponuję zmiane formatu w dowolnym programie do konwersji (np SUPER) do formatu 16:9. Tak moim zdaniem ogląda się znacznie przyjemniej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie mam roota gdyż cenię sobie gwarancję, może jak zaoszczędzę trochę pieniążków kupię kamerkę HD gdyż ta w DHD to kompletne badziewie(liczę na aktualizacje które to poprawią), a w aparacie tylko 640x480 mogę nagrywać, ale wiadomo jeśli moje prezentacje się nie przyjmą (liczę, że temat zostanie przyklejony w dziale gier androida) to nie wydam kilka(naście)set PLN aby sprzęt stał nieużywany.

Oczywiście w miarę możliwości postaram się może o zakup modelu z dwurdzeniowym procesorem, oczywiście jak stanieją do normalnej ceny, a może nawet Tabletu ale to już odleglejsza przyszłość.

Z kolei ja proponuję zmiane formatu w dowolnym programie do konwersji (np SUPER) do formatu 16:9. Tak moim zdaniem ogląda się znacznie przyjemniej

Raczej nie gdyż to rozciągnie nagranie oraz jakość spadnie i telefon nie będzie wyglądał realistycznie, ale po zakupie kamery będzie w oryginale nagrywane w 16:9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakbyś zadał sobie trud kliknięcia w link wiedziałbyś że do Droid Explorera nie potrzeba roota. Podpinasz telefon do usb, włączasz usb debugging i możesz zgrywać obraz z telefonu.

Wyslane z MotoMilestone 2 za pomoca Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

właśnie chodzi o to, że kliknąłem w link i o to drugie zdanie zawarte w nim:

"A tool to manage your ROOTED android device with the simplicity of Windows Explorer."

;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x