Skocz do zawartości
zibciu

[ROM][4.3][28/10]Slim Bean - N7000 [Build 2]

Rekomendowane odpowiedzi

zibciu

Nie wiem. Nie znalazlem tej opcji. Mysle, ze mozna to zrobic jakims zewnetrznym programem z marketu

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wlasnie tak zrobilem, ifont i czcionka zmieniona :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam prosbe moglby mi ktos dac linka do standardowej apki od aparatu, ta mi nie pasi jakos :/ z gory dziekuje.

Ma ktos tez taki problem ze w zadnej apce nie można ustawiać lokalizacji na kartę sd? Mx player, poweramp itd zadna nie wykrywa sd :-/

Edytowane przez MarioWRC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zibciu

Pewnie wykrywa... ;-)

Wszystkie Romy AOSP mają ciut inna strukturę plików, tzn nie da się do karty dostać z poziomu pamięci wewnętrznej przez katalog sdcard. Trzeba przez:

Root/mnt/extSdCard.

---------- Post dołączono o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

A w tych romach standardowa apka Samsunga też nie działa. Ta co jest to standardowa androidowska. Chyba z Nexusa. Możesz też korzystać z zamienników z marketu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pewnie wykrywa... ;-)

Wszystkie Romy AOSP mają ciut inna strukturę plików, tzn nie da się do karty dostać z poziomu pamięci wewnętrznej przez katalog sdcard. Trzeba przez:

Root/mnt/extSdCard.

---------- Post dołączono o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

A w tych romach standardowa apka Samsunga też nie działa. Ta co jest to standardowa androidowska. Chyba z Nexusa. Możesz też korzystać z zamienników z marketu...

To jak zrobic aby mx player wykrywal folder z filmami na karcie sd? Najgorsze jest to ze galeria tez nie wykrywa fotek zrobionych przed wgraniem softu, nowe juz wykrywa. Myslalem ze rom sie zle wgral albo cos wiec wgralem na nowo i jest tak samo :/ kurcze fajny rom podoba mi sie, jest szybki i wogole ale przez te problemy z karta to chyba przejde na jakis inny no chyba ze ktos mial taki przypadek i wie jak zrobic zeby dzialalo jak nalezy :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zibciu

W ustawieniach MXPlayera zdefiniuj folder na karcie np ExtSdCard/filmy. Może się też okazać, że masz trafiona kartę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakiś pomysł na niedziałające mms? nie moge ani wysyłać ani odbierać MMS'ów:( myślałem, że konfiguracja pod mms od operatora pomoże ale nic z tego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W ustawieniach MXPlayera zdefiniuj folder na karcie np ExtSdCard/filmy. Może się też okazać, że masz trafiona kartę...

Z mxplayerem ju sobie poradzilem wiec jest oki ale nie do konca bo zostaja jeszcze inne apki w ktorych nie widzi karty sd :facepalm: no trudno widocznie tak musi byc :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zibciu

A czy przypadkiem nie przywracales apek z ustawieniami za pomocą TB? Pewnie dlatego Ci nie widzą karty. Wyczyść dane i powinny działać ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy mógłby ktoś mi napisać który plik jest softem ? Wchodzę w dział official z linku pierwszego postu potem wybieram moj device N7000 a pozniej to juz nie wiem co ściągnąć z tego linku Downloads - n7000 ? Mógłby mi ktoś doradzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi