Skocz do zawartości
zibciu

[ROM][4.3][28/10]Slim Bean - N7000 [Build 2]

Rekomendowane odpowiedzi

A czy przypadkiem nie przywracales apek z ustawieniami za pomocą TB? Pewnie dlatego Ci nie widzą karty. Wyczyść dane i powinny działać ;-)

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Przywracalem apki za pomoca GoBacku Pro i tylko apki bez danych. Nawet jak zrobilem wipe,dalvik cash i cash to nic nie pomoglo. Nie mam juz pomyslow bo rom wgrywalem kilka razy i zawsze to samo, zadna apka nie widzi mi sd :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zibciu
    Czy mógłby ktoś mi napisać który plik jest softem ? Wchodzę w dział official z linku pierwszego postu potem wybieram moj device N7000 a pozniej to juz nie wiem co ściągnąć z tego linku Downloads - n7000 ? Mógłby mi ktoś doradzić?

Każdy z tych co mają ok 100MB. Oczywiście najlepiej najnowszy. No i do tego oczywiście gappsy...

---------- Post dołączono o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Przywracalem apki za pomoca GoBacku Pro i tylko apki bez danych. Nawet jak zrobilem wipe,dalvik cash i cash to nic nie pomoglo. Nie mam juz pomyslow bo rom wgrywalem kilka razy i zawsze to samo, zadna apka nie widzi mi sd :facepalm:

Hmmm dziwne. U mnie każda apka czyta kartę. Może coś z kartą nie tak. Sformatuj ja może na wszelki wypadek. Oczywiście wcześniej robiąc backup.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mogę synchronizować na tym romie kontaktów z facebookiem ma ktoś pomysł jak to zrobić? Druga sprawa gdzie są opcje które znajdują się na normalnym stockowym JB w ustawieniach w zakładce ruch?

A tak wogole to rom fajny tylko obsluga mnie denerwuje chyba za bardzo jestem przyzwyczajony do ultimate i stocków.

Edytowane przez czaron87

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zibciu

Osobiście nie używam oficjalnej aplikacji Facebook gdyż uważam ją za ociezala i zasobozerna. Wolę Tinfoil. Kontakty synchronizuje za pomocą Sync.Me. Dzięki temu mam wysokiej rozdzielczości zdjęcia.

Gesty to też wymysł Samsunga. Znajdziesz je raczej w romach TW...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli rozmiem że tutaj nie ma czegoś takiego jak wykorzystanie ruchow do obslugi? Szkoda bo strasznie przydatne bylo rozpoczecie dzwonienia po przylozeniu do ucha telefonu. Ok zainstalowalem ten TINFOIL ale tak czy inaczej nie wiem jak synchronizowac kontakty z telefonu z kontaktami z facebooka jest wogole na to jakis sposob na tym romie zalezy mi na tym tak zeby miec zdjecia oraz inne informacje dla kontaktów ktore mam na telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zibciu

ależ napisałem, że kontakty synchronizuję za pomocą aplikacji Sync.me ;)

Co do wcześniejszego wpisu MariaWRC, na XDA coś piszą, że mają problem z dużymi kartami - 64GB (telefon nie widzi). Jednak dotyczy to nowych wypieków Kitkata nieoficjalnego wypieku o nazwie Slimsaber.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja posiadam 32GB format nic nie daje tzn aparat widzi karte caly czas a inne apki nie bardzo. Tak samo jak galeria nie widzi fotek z folderu DCIM/Camera zrobionych wczesniej tzn tych przed wgraniem slima, nowe juz widzi. Karta na 100% sprawna bo na romie ultimate 5.2 jest wszystko OK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakiś pomysł na niedziałające mms? nie moge ani wysyłać ani odbierać MMS'ów:( myślałem, że konfiguracja pod mms od operatora pomoże ale nic z tego...

również ponawiam pytanie które pozostało bez odpowiedzi. mms pojawia się komunikat że wysyła wiadomość i tak wisi. odebranie mmsa jedynie przez strone operatora

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zibciu

Chodzi prawdopodobnie o rozmiar mms'a. Kiedyś walczyłem w tej kwestii na którymś romie. Np Play daje ograniczenie jedynie do 300kb, Android próbuje wysyłać mmsy 400kb. SUgerowane używanie np Handset SMS (można tam ustawić domyśłny rozmiar mmsa)...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Ile trzyma bateria na tym ROM'ie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi