Skocz do zawartości
misiu9091909

Usunięcie powielonych kontaktów z serwera Google

Rekomendowane odpowiedzi

Bądź spokojny. Miałem ten sam problem. Wszystko da się naprawić w profilu:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kurzon

A moglbys mi pomoc jak to zrobic ;) w profilu na google aktualniałem dane ale swój profil dalej mam jako kontakt i nie mogę nic z tym zrobić :(

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Edytowane przez kurzon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dedoel

Podepnę się do wątku.

Otóż w moim HTC ONE V też powieliło kontakty. W książce telefonicznej już zrobiłem, że są pojedynczo. W gmailu również. Natomiast gdy chce napisać sms i wybieram kontakt z listy to mam każdy kontakt powielony przynajmniej 4-5 razy. Co z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdź czy nie możesz ograniczyć wyświetlania listy kontaktów do samego gmaila. Bo wydaje mi się, że wyświetla Ci z różnych źródeł...a może i nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cash

W jaki sposób ograniczyć wyświetlanie listy kontaktów do danego źródła czy też parametru (np tylko kontakty z nr telefonu) ?

Funkcja ta działa w aplikacji kontakty, ale już podczas wyszukiwania kontaktu np. przy wysyłaniu smsa - wyświetla już kontakty z wszelkich źródeł... Karta SIM, adresy mailowe... :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kontakty -> Menu->Kontakty do wyświetlenia. Zaznaczasz tylko gmaila, resztę odznaczasz. Do tego zaznacz opcję "Kontakty tylko z numerem telefonu"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cash

Wtedy znikają z listy kontaktów, zgadza się. Jednak podczas wyszukiwania pojawiają się wszelkie kontakty łącznie z tymi SIM i mailami...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, ale tak wszyscy mają. Ja też to mam, nie wiem, jak to wyłączyć. Jeśli chcę wysłać SMS, to z listy kontaktów wyszukuję kontakt, do którego chcę wysłać wiadomość i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cash

Właśnie dlatego próbuję dowiedzieć się, jak to wyłączyć... Na Gingerbreadzie nie było tego problemu, a teraz muszę się przekopywać przez listę miliarda mejli zanim znajdę konkretny kontakt :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpowiedź jest prosta :) też miałem tak że robiło mi się ponad 300 kontaktow gdzie mam fizycznie 39 a sposób na to aby ich nie było to wejść w kontakty (osoby) nacisnąć menu> kontakty do wyświetlenia> dostosuj ustawienia > odznaczasz wszystko i zaznaczasz tylko ostatnia pozycje (wszystkie inne kontakty) zatwierdzasz i masz bez duplikatow :) pisane z pamięci wiec wybaczcie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi