Skocz do zawartości
JoHnNy08PL

Boot animacje

Rekomendowane odpowiedzi

240 400 30p 1 0 part0

Rozdzielczość | Ilość klatek na sekundę(FPS) | komenda play | ilość powtórzeń | ilość klatek na ile ma się zatrzymać przed przejściem do następnego folderu(np. wychodzi napis android i będzie stał określoną ilość klatek, a później w następnym folderze zacznie się np. kręcić) | nazwa folderu

@unkas, podeślij mi to co zrobiłeś i podpowiem co jest nie tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    unkas

Niestety nie udało sie odpalic tej animacji pomimo kombinacji z plikiem txt, może jak pojawi sie JoHnNy08PL i wyjaśni te składowe to może coś sie uda zrobić.

byłeś szybszy nie wiem jak sakasować tego posta.

Wyśle Ci na meila

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hm mi ładnie poszedł bootscreen itd ale mam jeden mały problem. Chciałem sobie usunąć ten plik playlogo przez rootexplorera ale nie moge ponieważ wyskakuje mi że plik jest tylko do odczytu. Co w tej kwestii zrobić? // już sobie poradziłem po prostu zrobiłem to innym explorerem. A nie wiecie może jak usunąć jeszcze logo I5800 na samym starcie tak żeby był wyłącznie boot screen ten wgrany?

Edytowane przez ddsvskyy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Oczko

Loga i5800 nie można usunąć bo wtedy uceglisz telefon więc logo musi być. Nawet nie można zastąpić go innym.

Tapnięte z g3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Mam Samsunga Galaxy S z Plusa, właśnie upgrade'owałem go do wersji 2.3.6 (z 2.2.1) i wgrałem Semaphore i root działa. Jak mam usunąć całkowicie animację Plusa przy starcie i wyłączaniu?? dotarłem do SYSTEM\MEDIA i są tam pliki logo samsunga ale nie moge znaleźć tej animacji plusa. Wie ktoś może jak to usunąć? :):PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam,

Mam Samsunga Galaxy S z Plusa, właśnie upgrade'owałem go do wersji 2.3.6 (z 2.2.1) i wgrałem Semaphore i root działa. Jak mam usunąć całkowicie animację Plusa przy starcie i wyłączaniu?? dotarłem do SYSTEM\MEDIA i są tam pliki logo samsunga ale nie moge znaleźć tej animacji plusa. Wie ktoś może jak to usunąć?

nie ten dział

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    laress

Podrzuciłby ktoś boot animation Plusa? Mimo wszystko, lubię ją, a po wgraniu niebrandowanego softa nima :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi