Skocz do zawartości
Daviteusz

rom [6.0.1][Linaro][SaberMod] CyanogenMod 13 od Markox89

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę bardzo: [ROM][Weekly][i9100][KK][4.4.4][Linaro][sabe… | Samsung Galaxy S II I9100 | XDA Forums

A tak poza tym polecacie tego roma? Nie ma jakiś upierdliwych błędów? I jak bateria w nim trzyma, trzeba wgrywać jakiś kernel do niego? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shail

Ja używałem na oryginalnym kernelu. Nie ma żadnych błędów chodzi super tylko straszny apetyt na baterie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aż tak źle z tą baterią jest? Ile czasu na ekranie się udaje uzyskać? Warto się ze stock romu przesiadać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shail

2h-3h. Podobno zwykły CM dla baterii jest dużo przyjaźniejszy, przynajmniej ostatni snap.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nemcio

Każdemu inaczej działać będzie. Czy warto musisz zainstalować i dam się przekonać

Mentalnie mazniete mazakiem Flow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ty używałeś to może się pochwalisz jak u ciebie ??? Co to znaczy je baterie? Ile używałeś romu, jaki kernel, co robiłeś wtedy na telefonie? Po drugie jaką masz baterie, ile ma bateria już, jakie ustawienia w telefonie itd. Każdy tylko pisze trzyma mniej, czy więcej a nic z tego nie wynika.

Jedyne co tylko słyszę, że stock zawsze będzie trzymał lepiej niż inny KK czy custom rom i tyle. A to nie prawda, bo każdy custom inaczej trzyma a nie każdy tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shail

Szymcio tak jak ktoś pisał wyżej musisz sam sprawdzić jak to będzie działać u ciebie bo u każdego działa trochę inaczej.. Nawet jeżeli ktoś ci poda co mniej więcej robił na telefonie itd to i tak to będzie niemiarodajne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daviteusz

Wersja z 20140905 nie działa stabilnie, wywala fc ustawien itp. Resetuje sie czasami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może każdy telefon jest minimalnie inny ale bardzo podobne, więc najlepiej jest wstawić screena z użytkowania, wtedy można zobaczyć samemu przypuszczalny średni czas pracy na danym romie.

Każdemu tutaj każą instalować a mało kto dzieli się opinią jak naprawdę działa u niego rom itd. mało można się dowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szymcio190 takie zestawienia są bez sensu.

Wyjaśnienie:

Załóżmy, że 2 osoby posiadają planogram. Sekunda po sekundzie mają napisane jak użytkować telefon. Czy zużycie energii będzie takie samo? Może być tak diametralnie różne, że aż ciężko uwierzyć. Wystarczy jedna zmienna. Odległość i siła najbliższego BTS.

Przykład:

Gdy jestem w domu, gdzie mam idealny zasięg sieci i WiFi, mój N7000 w stanie spoczynku potrafi zużywać niewiarygodnie mało energii (patrz screen). Gdy jestem w pracy telefon ledwo łapie zasięg GSM, a dostęp do WiFi mam dość rzadko i zużycie potrafi oscylować w granicach 3-5% na godzinę w stanie spoczynku. Generalnie zużycie przez 8h w pracy jest średnio 6-krotnie wyższe niż 8 h w domu przy tak samo intensywnym użytkowaniem telefonu.

Screen:

61955359860011825632.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi