Skocz do zawartości
Daviteusz

rom [6.0.1][Linaro][SaberMod] CyanogenMod 13 od Markox89

Rekomendowane odpowiedzi

@@nemcio na której wersji linaro siedzisz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam tego ROMu od 22 czerwca. Wnioski:

- Bardzo szybki. Po przesiadce z Z1 Compact spodziewałem się dużo niższej wydajności, a podczas przeglądania internetu, czytania książek i rozmów na komunikatorze telefon działa dość szybko. W pracy kilka osób ma SGSII na fabrycznym JB 4.1.2 i u nich działa to dużo gorzej.

- Bateria - jeden dzień roboczy (18h) przy 3-4h wyświetlacza, 1h rozmów i 1h słuchania muzyki. Pod koniec dnia zostaje zazwyczaj kilkanaście procent baterii. Posiadam nową, oryginalną baterię 2000mAh. Na baterii dorzuconej do telefonu z 2011 roku nie wytrzymywał do końca dnia.

- Wystarczająca stabilność. Średnio 2x w tygodniu telefon potrafi się samoczynnie zrestartować w różnych okolicznościach. Przyzwyczaiłem się do dużo niższej stabilności na HTC Desire (codzienne restarty). Codziennie mnie budzi, lecz jednego dnia budzik nie zadzwonił (zapętlony ekran ładowania CM. Pomogło wyciągnięcie baterii).

- Prawie żadnych FC i absolutnie żadnych FC związanych z usługami/aplikacjami Google. Kilka razy wyrzucił mi się FB Messenger i... chyba tyle. Korzystam z paczki gaaps-4.4.4-base-20150617-1-signed.zip i I9100_IssuesFixer

- Wgrany kernel-Lachon-TRIM-FPBug-20150327-cm-11-20150323-NIGHTLY-i9100.zip . Miałem obiekcje, czy wgrywać ten kernel (autor przestrzegał przed instalacją na CM innych niż oficjalne spod konkretnej daty), lecz nie stwierdziłem żadnych problemów po wgraniu kernela (jakieś tydzień po wgraniu ROMu), a TRIM potrafi zdziałać cuda. Jest dostępna darmowa aplikacja Trimmer na Google Play, która jest na moim telefonie odpalana codziennie o godzinie 3:00 w nocy, gdy telefon jest wpięty do ładowarki. I to pomimo eMMC podatnego na "śmierć" (Insane Chip).

- Po dwóch tygodniach używania Chrome zaobserwowałem, że telefon potrafi wyraźnie zwolnić, a ponadto w czasie korzystania z tej przeglądarki muzyka przycinała się kilka razy na minutę. Zmiana na stockową przeglądarkę i wyrzucenie Chrome rozwiązuje problem - w żadnej innej aplikacji muzyka się nie przycina

- 48FPS w Epic Citadel.

Edytowane przez forteller
    • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    igijak

@@forteller

Możesz jeszcze napisać na której wersji romu siedzisz? :)

I gdzie udało Ci się kupić baterię 2000?

Edytowane przez igijak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@forteller

Możesz jeszcze napisać na której wersji romu siedzisz? :)

I gdzie udało Ci się kupić baterię 2000?

Najnowszej, 20150620. Bateria kupiona w Euro RTV AGD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej.

Czy ktoś wie dlaczego po podłączeniu mojej sgs2 do uchwytu samochodowego nie ma żadnych dzięków i jak je ewentualnie przwrócić? Jedyny dziwiek jaki sie wydobywa to gdy ktoś do mnie dzwoni. Inaczej nie ma nic więcej. Ani muzyki ani nawigacji. Po rozłączeniu uchwytu dzwiek słychać normalnie ale wiadomo wtedy nie mam ładowania.

Sprawdzałem na innym romie dzwięki są. Jednakże wolę tego CM11 i zalezy mi na przywróceniu głosu. Z góry dzieki za wszelkie sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[Dodano: 13.08.2015 - 16:33]

Ustawiłem długie przytrzymanie klawisza wstecz na zabij aplikacje, mimo tego lista nie czysci sie, a pojawia sie komunikat aplikacja wyłaczona. Ktoś wie jak właczyć ? 

Edytowane przez Patryk Fusiek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi