Skocz do zawartości
grzala99

Teamviewer

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ekipa, czy tesrowaliscie już w/w aplikacje na naszego lgka? Mam niebrandowanego eclerka i po instalacji i uruchomieniu mi wywala się proces. Używam tego ja i moi znajomi rąk więc dobrze byłoby mieć i używać go na telefonie. Czasu ktoś korzysta z tego podobnemu i mial taki sam problem jak ja i jak go obszedł? Dzięki za pomoc.

Sent from my GT540 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ehoo
    Hej ekipa, czy tesrowaliscie już w/w aplikacje na naszego lgka? Mam niebrandowanego eclerka i po instalacji i uruchomieniu mi wywala się proces. Używam tego ja i moi znajomi rąk więc dobrze byłoby mieć i używać go na telefonie. Czasu ktoś korzysta z tego podobnemu i mial taki sam problem jak ja i jak go obszedł? Dzięki za pomoc.

Sent from my GT540 using Tapatalk

Po aktualizacji z marketu do najnoweszego TV przestal dzialac i zapewne nie bedzie do czasu jak wyjdzie nowsza wersja, sprawdzalem na wszystkich romach i na wszystkich sie wysypuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie działa ostatnia wersja TV (wersja 6.0.131 Beta)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i wydaje się działać całkiem przyjemnie :) sprawdzałem po wifi, a także po 3g i było całkiem ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teamviewer v8.0.1055

zemasyqa.jpg

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teamviewer.teamviewer.market.mobile

Co nowego

W tej wersji:

• “Best fit” changes the remote resolution to best fit your device screen

• Fixed double click

• Fixed right clicking by mistake

• Important info:

. • right click = Tap and hold

. • next monitor = monitor shortcut icon on session toolbar

. • open keyboard = double tap on minimized session toolbar

• Other minor fixes

• All new input method for Tablets:

. • Control the computer with direct touch gestures instead of moving the cursor

. • Connected to Windows 8: Use the Windows 8 native gestures.

Opis

Mobilność i elastyczność: zdalny dostęp do komputerów przez urządzenie korzystające z systemu Android!

Pomoc znajomym i rodzinie w razie problemów z komputerem - gdziekolwiek się znajdujesz. Dostęp do domowego komputera w celu edycji dokumentów lub skorzystania z nietypowego oprogramowania w podróży.

Funkcje

-----------------------------

- spontaniczna pomoc znajomym i rodzinie oraz dostęp do nienadzorowanych komputerów (z systemami Windows, Mac, Linux) - również w trakcie rozmowy telefonicznej

- Przesyłanie plików między urządzeniem z systemem Android a komputerem

- wygodna obsługa multidotykowa zdalnych komputerów: kliknij lewy przycisk, kliknij prawy przycisk, przeciągnij i upuść, kółko przewijania, powiększanie/ zmniejszanie, przełączenie monitora

- sterowanie za pomocą pełnej klawiatury z przyciskami specjalnymi Ctrl, Alt, Windows®

- najwyższe standardy bezpieczeństwa: kodowanie sesji 256 Bit AES, zmiana klucza 1024 Bit RSA

- bezproblemowy dostęp do komputerów przez zapory ogniowe i serwery proxy

- zdalne ponowne uruchamianie komputera

- automatyczna regulacja jakości

- podgląd znajomych i komputerów online przez zintegrowaną listę komputerów

Do użytku prywatnego

TeamViewer Free jest przeznaczony wyłącznie do użytku prywatnego, który obejmuje dostęp do komputera domowego, pomoc znajomym mającym problemy z komputerem, itp.

Pomoc przy instalacji

1. Zainstaluj TeamViewera z Google Play i uruchom go

2. Zainstaluj pełną wersję TeamViewera na swoim komputerze (pobierz ją ze strony www.teamviewer.com) i uruchom ją

3. Wprowadź identyfikator i hasło TeamViewera zainstalowanego na komputerze do aplikacji TeamViewer na urządzeniu Android i nawiąż połączenie.

Edytowane przez Drwalix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi