Skocz do zawartości
PeterSimlock

HTC Desire SIM-Unlock Utility

Rekomendowane odpowiedzi

smog11

czy ten program działa tylko z desire czy również z innymi androidami od htc np: desire hd, z, albo z hd2 z andkiem??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeciez jest napisane "HTC Desire SIM-Unlock Utility " nie ma tam HD2 ani HD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

haker305: w salonie oczywiście NIKT Ci nie sprawdzi czy zdejmowałeś simlocka czy też nie. To spokojnie sprawdzi serwis gdyż mają takie możliwości i pomimo tego że wgrałeś brandowany soft są logi zapisane.

Ogólnie nikomu nie życzę utraty gwarancji ale jak serwis będzię "upierdliwy" to znajdzie na Ciebie "haka" ...

BTW: simlock Orange 19,99 przy przedłużeniu biznes, dla indywidualnych pytać w salonach firmowych PTK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale w sumie serwisy powoli olewaja sprawdzanie simlocka ze wzgledu na to ze wiekszosc operatorów sprzedaje juz wolne telefony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raz się spotkałem kiedyś jak byłem w salonie nokii że ktoś przez zdjęcie simlocka stracił gwarancję,ja jak kiedyś miałem nokię z zagranicy z nie polskim oprogramowaniem oryginalnie na pewno ale wgrane pl to się nie przyczepili a telefon miał nawet soft wgrany nie do końca pod swój model,był to n73 szary ale wgrany soft od wersji czarnej muzycznej ;D.Myślę że do simlocka zawsze mogą się uczepić za to do oprogramowania rzadziej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp69

Jednego pomarańczowego smoka mniej :DDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aleka

Po oddaniu telefonu do naprawy gwarancyjnej serwisu nie interesuje czy jest w aparacie simlock,czy go nie ma,tak samo jak to czy jest oprogramowanie od producenta czy brandowane przez operatora.Podstawą do odrzucenia gwarancji może być uszkodzenie telefonu poprzez obsługę aparatu niezgodnie z instrukcją(więc np dogrywanie lub zmiana softu metodami nie przewidzianymi w instrukcji przez producenta)ale muszą wykazać,że to było bezpośrednio przyczyną uszkodzenia telefonu(abyś nie miał/a podstaw do reklamacji).Sama oddawałam już trzy telefony do serwisu do naprawy gwarancyjnej,Nokie z usuniętym przeze mnie simlockiem,Nokie z usuniętym przeze mnie simlockiem i wgranym oryginalnym softem od producenta w miejsce brandowanego oraz HTC z wgranym przeze mnie softem bez brandingu.Nie zdarzyło mi się ani razu aby serwis coś negował lub odrzucił roszczenie naprawy gwarancyjnej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To miałaś szczęście ,niektórzy takiego nie mają nie mówię o sobie ;)

bo ja najczęściej jak się da wgrywam taki soft jak był ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slonex

kolejny simlock sciagniety dzieki programikowi z pierwszej strony!

w koncu przesiadlem sie z Magica na Desire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamykam temat, nic nowego nie wprowadzacie wszyscy dziękują zamiast stawiąc piwa autorowi. W razie w pisac na PW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi