Skocz do zawartości
adrian60731

Samsung galaxy mega i9205 modyfikacje oraz subfora?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich .

Stałem się posiadaczem samsunga galaxy mega (i9205) i moje pytanie brzmi czy są modyfikacje na tego tuż smartfona oraz czy jest lub bedzie dział na ten telefon ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spoxxx

Ja wlasnie sie tez przesiadlem na ten model z galaxy note 2 i poki co jestem bardzo zadowolony fajne romy znajdziesz do tego telefoniku na forum xda u nas ten fonik jest bardzo malo popularny cgociaz wydajnosc ma praktycznie jaj galaxy note 2

Wysłane z mojego GT-I9205 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4xkp

Całkiem przyjemna ta cegła ;) No i wiadomosci co do aktualizacji, też przyjemne:

"Android 4.4 o nazwie kodowej Kit Kat jeszcze nie ujrzał światła dziennego, ale wiemy już jakie modele Samsunga otrzymają aktualizację do tego wydania systemu. Wszystko dzięki dokumentów na temat oprogramowania zabezpieczającego Knox, które przedostały się do sieci. Jak pisze serwis SamMobile, według informacji w nich zawartych cieszyć się mogą posiadacze Galaxy Mega (obu wariantów) oraz Galaxy S4 mini. Do tego przedstawiciel Samsunga niedawno potwierdził aktualizację dla Galaxy Note II oraz S III. Patrząc na tę listę, spokojnie można też założyć, że Galaxy S4 i Note 3 również zostaną zaktualizowane. Pytanie tylko kiedy to nastąpi, bo w chwili obecnej firma zdecydowała się już w wypadku Galaxy Note II pominąć Androida 4.2 na rzecz 4.3, którego póki co nadal nie widać na horyzoncie."

Edytowane przez sp4xkp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bobiak
    Witam wszystkich .

Stałem się posiadaczem samsunga galaxy mega (i9205) i moje pytanie brzmi czy są modyfikacje na tego tuż smartfona oraz czy jest lub bedzie dział na ten telefon ?

Jeśli chodzi o modyfikacje, ja posiadam już od jakiegoś czasu wgrany ROM "SILENTLIGHT"

Jest to stockowy rom bez dodatków, czyli całkiem czyściutki.

Trwają prace nad CyanogenMod 11, z Androidem KitKat 4.4.

Dużo rzeczy jeszcze nie działa, ale cały czas ludzie pracują nad tym.

Jak wyjdzie już wersja taka, którą można by użytkować na co dzień, to ukaże się odpowiedni temat tu na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi