Skocz do zawartości
Kuman

ROM [JB][Sense 5][20.05] Team Venom presents: ViperS 5.2.0

Rekomendowane odpowiedzi

A bedzie i czy wtedy bedzie aktualizacja za pomoca OTA ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno będzie, spokojnie. Śledź ten wątek albo ten na XDA, a będziesz na bieżąco. Wszystko w swoim czasie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

DeSense to wgranie samego romu bez nakładki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yorob

Rom szybki i stabilny. Teraz tylko czekać na tweaks ;)

---------- Post dołączono o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Weź się nie wygłupiaj, instaluj z nakładką. :D

Na razie widzę jedną poważną dla mnie wadę - skróty aplikacji znajdujących się na karcie pamięci znikają z pulpitu po restarcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie widzę jedną poważną dla mnie wadę - skróty aplikacji znajdujących się na karcie pamięci znikają z pulpitu po restarcie.

A faktycznie, nie zauważyłem nawet tego.

Ja znalazłem że przycinacz dzwonków jest zbugowany. Tzn trzeba go używać na orientacji horyzontalnej żeby zobaczyć suwaki ale i one są zbugowane.

Ale jest faktycznie szybki. Myślałem że na sensacji będzie dużo cięższy a tu niespodzianka. Sebastian powiadał że raczej nasze telefony nowego sense nie uciągną.. ale jakby htc dalej zmierzało w tym kierunku to nie widzę przeszkód :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a co powiecie na temat baterii wiem ze za krotki okres uzytkowania ale to co mnie rano spotkalo az sie zdziwilem, albowiem idac do pracy mialem 44% baterii w pracy nie moge uzywac telefonu takze nic sie nie bawilem internet i wszystko inne co by mialo ja w zastraszajacym tempie pobierac bylo wylaczone po 2h patrze na telefon a tu 3% tylko i telefon sie wylaczyl. i teraz moje pytanie to wina romu czy moze juz mojej baterii w marcu minie 2 lata jak go posiadam od nowosci. zrobic na wszelki wypadek reset batery stats czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet

Warto zrobić, jeśli się w to wierzy.

Dziwny problem z blinkfeed. Kiedy dodawałem konta przy pierwszym uruchomieniu z TT i FB to wszystko ładnie się pokazywało. Po przywróceniu aplikacji przez TBP już społecznościowych nie wyświetla a w opcjach "Usługi i aplikacje" mam jedynie Kalendarz, HTC Share i Tryb Dziecko.

Mało tego. Po każdym restarcie telefonu zapomina konta do TT, FB i Dropboxa :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie póki co trzyma bardzo dobrze. Wymień akumulator bo po takim czasie to już na pewno jego wina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up - właśnie się zorientowałem, że zniknęły mi wszystkie opcje związane z trybem dziecka i nie zauważyłem nawet kiedy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi