Skocz do zawartości
Kuman

ROM [JB][Sense 5][20.05] Team Venom presents: ViperS 5.2.0

Rekomendowane odpowiedzi

PiotrD
    Witajcie.

Ja może z innej beczki...

Panowie wie ktoś jak odblokować Venom HUB?

Kurde zablokowałem sobie konto (urządzenie) w Hubie i nie wiem jak go odblokować.

Nowego konta nie moge założyć, bo zaraz sie przywala że urządzenie jest zablokowane i przypisane do konkretnego maila.

próbowałem zmienić maila przy wgrywaniu na nowo ROMA, ale niestety zaraz Venom HUB się blokuje.

Zależy mi bo chciałbym smienić skórkę klawiatury na białą, bo ta czarna w słońcu jest niewidoczna.

chyba że macie możliwość wstawienia na forum tą białą z Venom HUB.

Dzieki za pomoc

No właśnie tak robie i ni chu chu :(

Straciłem już 3 aktywne maile i dalej wyświetla mi DEVICE LOCK

Pisałem na XDA i echo - cisza w temacie. Zależy mi tylko na skórce "Białej" klawiatury

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie podsumowanie od czasu wrzucenia ROMu na nowo:

Ja już jestem zadowolony z działania systemu i długości pracy na baterii. Nie bawiłem się już w multitasking, swapy itd., na 5.2.1 jakoś nie mogłem dojść z tym do ładu, albo któraś aplikacja padała, albo spowolnienia działały na nerwy. Teraz i tak zarzynam głównie tablet, więc Sensationa używam "tylko" to komunikacji i komunikatorów, nawigacji, muzyki czy też do udostępniania neta lub jego przeglądania, i na tym się skupiam, bo istotne jest dla mnie, żeby mieć zawsze możliwość zadzwonienia bez stresu, że wkrótce padnie bateria.

I tak minimum bateria wytrzymuje od rana do wieczora dnia następnego bez problemu, przy dobrych wiatrach związanych z dostępem do WiFi itd. to nawet do wieczora dnia następnego, a przy większej bezczynności zrobiłem nawet rekord z włączonym ciągle WiFi i ekranem prawie 1h, bo bateria wytrzymała 3 dni, prawie 22h, ale korzystałem z niego tylko do połączeń i sporadycznie komunikator. W normalnych dniach trochę z baterii ciągnie Viper4Android, ale jak chce się lepszą jakość muzyki to coś za coś. ;)

Żeby nie było, że nie jest już smartfonem to wszystko jest normalnie, zamroziłem tylko parę zbędnych apek ze względu na lepszą alternatywę, np. galeria czy player, oraz większość apek jest pod nazorem Greenify.

AadCIn8.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U Was też dźwięki z głośnika są ciche na tym sofcie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@up, miałem problem z głośnikami bo rzeczywiście były chiche, była jakiś mod na zmianę parametru w sofcie i faktycznie była poprawa ale... prawdziwą poprawę zauważyłem gdy wymieniłem obydwa głośniki na nowe. Nie ma problemu z wymianą, praktycznie każdy kto ma prawą i lewą rękę sobie poradzi. Ja mam też ten ból że w pracy mam kontakt z opiłkami metalu, magnes głośnika je ściąga, wpadają przez obudowę powodując "charczenie". Już 2 razy wymieniałem główny przez 1.5 roku użytkowania.

Mam problem z głośnością powiadomień, mianowicie tak jak wcześniej nie mogę ściszyć dźwięku sms/mail/itp.

Jedyne co pomaga to wyłączenie powiadomienia w ustawieniach aplikacji, wcześniej wydawało mi się że przyczyną był włączony bootsound ale to jednak nie to, czyściłem cache ale mi nic to nie dało, czy ktoś wie dlaczego system mi nie spina poziomu dźwięku dzwonka z poziomem powiadomień? Trochę to uciążliwe bo mam małe dziecko i czasami jak się zapomnę to jest problem. Quiet hours też nie działa.

Edytowane przez Ziomek999

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiotrD

Witajcie, może ktoś mi pomoże...

Mianowicie pozostają mi (biało-czarne ikonki z robocikiem i kartą sd) odinstalowanych programów .

jak tego się pozbyć. ROM Viper 5.1

przedtem tego nie miałem

dzięki za sugestie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi Ci o ikonki pozostałe w Appdrawerze to nad wszystkimi ikonkami jest opcja Ukryj. Wybierasz tą opcje, a następnie ikonki których nie chcesz widzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś ma pomysł na rozwiązanie problemu z powiadomieniami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dario

Pojawiaja sie pierwsze dziwne problemy, dotyk nie zawsze reaguje. tzn reaguje, wlaczalac appke widac, ze ikonka sie 'przyciska' ale nic sie nie dzieje, dopiero za 2-3 razem wlaczy sie. do tego juz dwa razy mi sie zawiesil i wylaczyl przy wlaczaniu przegladarki do neta.

szkoda mi tego romu, bo tylko tu bateria trzyma porzadnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam problem, mianowicie bawiąc się aplikacją Venom HUB wszedłem w opcję Backgrounds i pozmieniałem sobie tła "menu" i "ekranu powiadomień". Chciałbym powrócić do wcześniejszych tapet ale nie wiem jak to zrobić. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ustawienia>venom tweaks>zakładka Home screen>App drawer> odznacz "Use background image"

Jeśli chodzi o belkę powiadomień to też gdzieś było w Venom Tweaks w Zakładce Status Bar, ale teraz nie mam czasu tego szukać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi