Skocz do zawartości
Kuman

ROM [JB][Sense 5][20.05] Team Venom presents: ViperS 5.2.0

Rekomendowane odpowiedzi

PiotrD
    http://forum.android.com.pl/f29/viper4android-audio-effects-podniea-jakoa-ae-muzyki-wypa-ywajae-cej-z-twojego-telefonu-fx-2-3-1-3-a-298634/

---------- Post dołączono o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Jeżeli ktoś się chce już pozabawiać w mody to pierwsze się już pojawiły: [MODS] ViperS 5.0.0 | JB | Sense 5 - xda-developers

Masz jakieś efekty poprawy BEATS?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, musimy czekać na aktualizację, Sound Enhancer się sypie, ustawienie Beats Audio nie zapamiętuje wybranych słuchawek i ogólnie gra to słabo. a:/

A co do Sense to dopiero teraz odkryłem, że nie ma w ogóle tematów/motywów...(ogólnie w Sense 5 nie ma)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiotrD

Potwierdzam :(. Ze smutkiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tego Viper4Android uruchomiłem, trzeba było jedną linijkę w build.prop edytować. Efekty dostarczane z V4A łączą się z Beats Audio.

Dużo zabawy z tym i chyba zdecydowanie szybciej bateria schodzi przy najlepszych efektach.

Tęsknię za tą jakością Beats Audio z ROMu 2.0.0, inne rodzaje słuchawek/ustawień były, z tamtym BA tylko w PowerAmpie podregulowaywałem pod siebie korektor.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[MODS] ViperS 5.0.0 | JB | Sense 5 - xda-developers

Dla osób ubolewających nad brakiem tweaksów, pod tym linkiem jest kilka alternatyw. Nie jest tego dużo, bo wszystko można zliczyć na palcach dwóch rąk. Ale to co mi się przydało to, np. usunięcie ikonki oszczędzania energii z belki. Co niektórych może zainteresować również powrócenie do starego sposobu otwierania ostatnich aplikacji czyli przytrzymanie HOME zamiast dwukrotnego kliknięcia. Dopóki nie naprawia tweaksów, a przypuszczam, że nie wcześniej niż z sense 5.5 to polecam śledzić ten temat bo mogą pojawić się jeszcze inne mody zastępujące tweaksy ;)

Edytowane przez Danny.A

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ile czasu u was wstaje telefon po instalcji? bo u mnie jest napis sensation i ten czarny robak idzie w prawo i pozniej czekam i czekam..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Parę minut nawet może to trwać, czekaj tak do 10 minut, jak jest dłużej to coś nie tak Ci poszło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jak wyglada kwestia u was z glosnikiem podczas rozmowy tzn bedac na otwartej przestrzeni w poblizu ulicy etc bardzo slabo slychac glos wydobywajacy sie z glosnika osoby z ktora rozmawiam, wykluczam wade glosnika gdyz na innych romach dzialalo to prawidlowo i slychac bylo wszystko dobrze. prosze nie sugerowac bym podglosnil gdyz mam ustawione na full

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiotrD
    Tego Viper4Android uruchomiłem, trzeba było jedną linijkę w build.prop edytować. Efekty dostarczane z V4A łączą się z Beats Audio.

Dużo zabawy z tym i chyba zdecydowanie szybciej bateria schodzi przy najlepszych efektach.

Tęsknię za tą jakością Beats Audio z ROMu 2.0.0, inne rodzaje słuchawek/ustawień były, z tamtym BA tylko w PowerAmpie podregulowaywałem pod siebie korektor.

Jaką linijkę, i co wyedytować?

podziel się informacją

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1. ROOT your device.

2. Install busybox if doesn’t come with root.

3. Modify build.prop (Thanks [email protected])

a. Open up /system/build.prop in text editor using any file explorer with root access.

b. Change the line (If you can’t find these lines, skip this step.)

Ipa.decode=true
    to
    lpa.decode=false

tunnel.decode=true
    to
    tunnel.decode=false

lpa.use-stagefright=true
    to
    lpa.use-stagefright=false

Edycję build.prop ułatwi ten program: Build Prop Editor. A z linijek do edycji był tylko tunnel.decode, ale dla pewności przeleć wszystkie.

Potem instalacja, uruchomienie jej, przyznanie uprawnień do roota, program zapyta o instalacje dodatków i jaką jakość chcemy, restart i ustawiamy.

I ustawiamy pod siebie na uruchomionej muzyce. Ja ustawiałem na systemowym playerze, z doinstalowanymi czasami trzeba zmieniać jakieś ustawienia. Tryb kompatybilności musi zostać taki, jaki jest, dzięki temu integruje się z Beats Audio.

Tutaj jest wątek na XDA: [APP] Official ViPER4Android Audio Effects (FX v2.3.1.3) - xda-developers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi