Skocz do zawartości
Kuman

ROM [JB][Sense 5][20.05] Team Venom presents: ViperS 5.2.0

Rekomendowane odpowiedzi

Czułem, żeby się nie bawić 5.3.0 kiedy już miałem tak świetnie przerobionego 5.2.1. Znowu muszę się użerać z błędami czy adaptacją baterii... :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie robiłeś kopii systemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robiłem, ale co z tego. Sensation jako jedyny ma jakiś problem z powiększoną baterią po przywróceniu backupu. Wipe battery stats na nic się nie zdaje. Szlak mnie trafia z nim, do tej pory się nie unormował (a minęły ponad dwa tygodnie) i bateria trzyma dzień/półtora nieużywana, podczas gdy tyle wytrzymywał z włączonym 3G i postawionym hotspocie. Perspektywa stawiania na nowo ROMu też mnie osłabia, tym bardziej, że Z1C sprzedałem i Sensation znowu jest moim głównym smartfonem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie taki wynik na baterii to coś co chciałbym mieć. Gdzie kupiłeś powiększoną baterię? Też się zaczynam powoli rozglądać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponad roku temu kupiłem u oficjalnego sprzedawcy na allegro Ankera 1900mAh. Tylko z tego co widzę u niego już nie do zdobycia, a z innego sklepu cena z kosmosu: ANKER SENSATION 4G BATERIA 1900mAh (4665394979) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (ja max. 80zł w wysyłką płaciłem).

Tutaj jeszcze jakaś licytacja: BATERIA ANKER HTC SENSATION 1900mAh (4677991689) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam przymierzam się do wgrania tego romu chciałem zapytać czy wystarczy jak pobiorę tylko tą wersję 5.2.0? czy muszę wszystkie trzy 5.0.0 5.1.0 i czy możecie mi powiedzieć jak to wgrać lub dać jakiś poradnik?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy, że pobierzesz 5.2.0. Masz odblokowany bootloader lub S-OFF? W temacie z tym romem na XDA (link) jest instrukcja instalacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bootloader jak sama nazwa mówi, to miejsce w którym można konfigurować uruchamianie systemu jak i sam system. Aby do niego wejść trzeba wyłączyć telefon. Żeby wejść w Bootloader trzeba trzymać przycisk Power + volume-. Jak już wejdziesz, ukaże Ci się na samej górze ***LOCKED*** lub ***UNLOCKED***, niżej masz że telefon to Pyramid... S-ON lub S-OFF. Niżej masz wersję HBOOT-.... To są najważniejsze informacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi