Skocz do zawartości
Kuman

ROM [JB][Sense 5][20.05] Team Venom presents: ViperS 5.2.0

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem że tym sposobem coś mi napisał mam odblokować bootloader tak? o ile jest zablokowany.

Nie, ten "sposób" co napisałem to sposób do wejścia w bootloader. Tam dopiero się dowiesz czy jest on zablokowany czy nie. Jeśli jest zablokowany to długa droga do odblokowania jeśli nie znasz angielskiego. Nie mam czasu tłumaczyć na polski dobrego poradnika z którego sam korzystałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest Locked na samej górze? Można to odblokować, robiąc według poradnika to w 15 min. wszystko zrobisz, ale niestety musisz rozumieć troche angielski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam inne nietypowe pytanie...

Ktoś się spotkał z taką sytuacją, że :

Zrobiłem przypadkowo screenshot "pulpitu" i pokazywała mi się informacja w belce powiadomień z podglądem wykonanego zdjęcia. Przytrzymałem to zdjęcie (szukałem możliwości pozbycia się tego z powiadomień bo oczywiście X tego nie kasuje) i wyświetliła mi się opcja "zamknij program". Zamknąłem chyba cały proces "user interface" czy jakkolwiek to inaczej się nazywało bo już nie pamiętam. I teraz nie mam ani tapety (nie ważne jaką ustawię jest czarny ekran), ani belki powiadomień (nie ma jej ani u góry ani nie da się jej spuścić, więc to nie tylko wizualnie).

Da się ten proces odzyskać nie robią powrotu do ustawień fabrycznych?

Reebot telefonu nie pomaga..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam takie pytanie czy ten rom będzie pasował do htc sense??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HTC Sense to nakładka, ROM pasuje na HTC Sensation, Sensation XE i One S z tym samym procesorem, który posiada Sensation.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jest gdzieś jakaś instrukcja instalacji czy to tak ja w samsungu bo w samsungu to bez problemu wrzucałem a tu chodzi mi o to czy się gdzieś czyści rom przed wgraniem ??

---------- Post dołączono o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

czy wystarczy format data, format system, wipe cache + dalvik i instalowac??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W pierwszym poście jest orientacyjna instrukcja:

Instalacja ViperS 5

1. Sciągnij Plik ViperS 5 (FUL Rom).zip
    2. wrzuć na karte pamięci
    3. Uruchom Recorver i zrób Backup systemu jesli chcesz miec kopie obecneg systemu
    4. Instaluj rom wraz z opcja WIPE za pomocą 4EXT(recorver)
    5. Reset

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miał ktoś na tym romie problem z procesami działającymi w tle? Za każdym razem gdy uruchomię jakiś program to po powrocie do pulpitu Sense się uruchamia ponownie. Często też programy samoczynnie się wyłączają podczas korzystania. Ma ktoś pojęcie co jest tego powodem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi