Skocz do zawartości
Kuman

ROM [JB][Sense 5][20.05] Team Venom presents: ViperS 5.2.0

Rekomendowane odpowiedzi

nura1

Ustawienia i konfiguracja znikna tylko po zrobieniu wipe. Wydaje mi sie ze jak wrzucasz nowsza wersje tego samego romu to wystarczy wgrac. Wipe wtedy nie potrzebny.

A 5.3.0 rozni sie czyms konkretnym od poprzednika?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dario

fajny ROM, ale stabilnosc zaczyna mnie irytowac. za czesto sie wiesza/restartuje. dobrze, ze niedlugo bedzie zmiana telefonu, chyba nie zdecyduje sie juz na androida ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Saro

Mam pytanie czy ten ROM da radę zainstalować na CWM (clock work mod) czy jest potrzebny 4EXT? W markecie widzę apkę 4EXT jednak jest płatna i wydaje mi się, że jest to tylko zarządzanie do recovery 4ext. Jeżeli ROM idzie zainstalować tylko na 4ext to skąd mogę poprać to recovery a nie apkę do zarządzania nią?

Mam jeszcze pytanie odnośnie podziału karty, tak by zwiększyć pamięć na apki. Którą dokładnie partycję (system plików) powinienem wybrać i jaki rozmiar zalecacie do tego ROMu tak by chodziło to stabilnie?

EDIT:

Appkę można pobrać z wątku na XDA. Jak by ktoś miał info odnośnie zwiększenia pamięci przez kartę SD to proszę o PW. Podział karty i jej odanie u mnie się nie powiódł.

Edytowane przez Saro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi