Skocz do zawartości
cugi253

Gwarancja rom I570EXXJH6, brak zasięgu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam telefon i5700 z romem I570EXXJH6 wgrywałem go odinem. Czy mogę dać bezproblemowo na gwarancje?? Jak sprawdzić czy czasami nie mam roota??

Na gwarancje chce oddać ponieważ w centrum miasta mam dobry zasięg ale jak pojadę w miejsce mojego zamieszkania zasięgu nie ma wogole( na innych telefonach mam w tym miejscu pełny zasięg). Sprawę na razie rozwiązałem wkładając we wtyczkę anteny 4 mm długości drucik i zasięg był (dwie kreski)

Czy wiecie jaka może być przyczyna?? Telefon ma dopiero 6 miesięcy( jestem drugim właścicielem od tygodnia). Czy i5700 po prostu maja taki strasznie slaby zasięg??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Root można sprawdzić wchodząc do Recovery kombinacją klawiszy: zmniejsz głośność + czerwona słuchawka + zielona słuchawka. Swoją drogą jeśli sam nie wgrywałeś roota a jedynie czysty soft Samsunga to pewnie go nie masz. I na przyszłość polecam zapoznanie się z FAQ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Ustaw sobie korzystanie tylko z 2G. Pewnie tam gdzie przebywasz jest minimalny zasięg 3G dlatego telefon na nim siedzi...

Ja bym przywrócił standardowy rom twojego operatora - wszystko jest na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie pomoglo. Telefon oddałem na gwarancji. Soft wgralem oryginalny z logo plusa. Mam nadzieje ze nikt nie zauwazy ze bylo cos grzebane przy sofcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zauważa po reflashu odinem. Nic, poprostu oddali by telefon I powiedzieli ze naruszyłeś warunki gwarancji I już jej nie masz ;)

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi