Skocz do zawartości
daoskar

RECOVERY Carliv Touch Recovery v6.0.4.4 v2.2

Rekomendowane odpowiedzi

Mi Lej

powie ktos krok po kroku jak przeprowadzic operacje zmiany recovery w mtk droid root & tools, walcze z tym juz ktorys dzien a nie chce nic rozwalić.

Zippyshare.com - STOCK RECOVERY

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowalem to recovery ... i nic proboje odpalic w trybie recovery to mi sie caly czas swieci logo GoClever telefon wlacza sie normalnie zawiesza sie tylko wtedy jak chce wejsc w tryb recovery proponuje ktos jakies inne recovery bo chce sobie zainstalowac rom a nie moge bo nie wiem jak ogarnac to recovery ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Olewka

Kuba masz roota? Bo jak wejdziesz do recovery pierwszy raz to spyta cie czy nadmienic to stockowe to dajesz Yes.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cofam, nie można wejść w Recorvery - świeci się logo GoClever, ale normalnie się wlącza

Edytowane przez przemek000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Panowie mam taką dziwną przypadłość,nie wiem czy to normalne.Po zainstalowaniu v2.2 mam problem z powrotem w opcjach menu.Nie mogę powrócić do wcześniejszych opcji ,nie mam na dole paska z funkcjami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie mogę powrócić do wcześniejszych opcji ,nie mam na dole paska z funkcjami.

Ponieważ w tej wersji ten pasek został usunięty, gdybyś z uwagą prześledził, cały pierwszy wątek zauważył byś możliwości poruszania się dotykiem po menu jak na załączonym screenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale dotyk u mnie nie działa także,tzn działa tylko nie mogę w żaden sposób powrócić do menu głównego.

Nie mogę nic przesuwać ,tylko mogę wejść w funkcje.Jak powrócić naprawdę nie wiem.

Muszę wyciągać baterię żeby wyjść.

Obecnie skłoniło mnie to do powrotu do wersji v_2.1

Mam dodatkowe pytanie odnośnie CTR i wykonania backup.

Czy po takim wykonaniu backup ,trzeba wykonać formatowanie partycji system i data w recovery chcąc przywrócić cały system jaki miałem wcześniej.

Edytowane przez zibiiii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam, potrzebuję pomocy, nie mogę wgrać ani wejść w tryb recovery - CWM, po wyjęciu baterii i włożeniu z powrotem i użyciu kombinacji klawiszy świeci się tylko biały ekran i za chwilę się restartuje i telefon włącza się normalnie, jak przywrócić stockowe recovery albo wgrać Carliv inaczej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zanim definitywnie stwierdzisz, że recovery zniknęło spróbuj innej metody (jak dla mnie działa dużo lepiej niż po prostu trzymanie).

Telefon włączasz trzymając jednocześnie power i volume up, jak tylko telefon się włączy to zaczynasz szybko naciskać zwiększanie głośności.

Druga metoda wgrania, której działanie jestem w stanie osobiście potwierdzić to użycie Flashify (for root users). Ściągasz plik .img, zrzucasz na telefon i używasz opcji flash->recovery.

Edytowane przez SkacikPL
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pamk22

Pamiętaj też, że recovery nie da się włączyć, gdy telefon jest podłączony kablem USB do komputera lub zasilania. Sam o tym kiedyś zapomniałem... :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi