Skocz do zawartości
Smiechol

ROM [ROM][S3][4.1.2][Sense5] ViperC2 5.0.0

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam ROM niemal od początku i nigdy nie miałem styczności z tym problemem. Nie pamiętam też by na XDA ktoś o tym wspominał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

coś tam zmieniałem w sound enhancerze i od tego się chyba tak stało bo początkowo nie było problemu. Próbowałem wipe cache/dalvik cache ale nie pomogło... chyba zrobię reflash i zobacze czy to coś da.

zrobiłem reflash romu i wipe. Pomogło. :)

Edytowane przez helhaim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kfuck

Panowie jest jakis sposob żeby mieć PL slownik w klawiaturze od htc.

Mam też problem z sound enhancerem, nie dziala wogóle, rom instalowałem 3x i zawsze gdy uruchomie ehancera to wywala FC.

Wysłane z mojego HTC OneS przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    linar10

Enhacer działa tylko jak podepniesz słuchawki, polski wybierasz podczas instalacji w aromie

Ale i tak polecam inny rom, jest dużo lepszy i szybszy ;)

Htc One S & Tapatalk Pro

Edytowane przez linar10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kfuck

Był wipe i nowa instalka i słownika PL nie mam. Oczywiście język polski w instalce wybrałem.

wyslane z HOSC2 tapatalkiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OcwiK

Panowie już jest 5.1.0 :P

Wysłane z mojego HTCSensation za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    linar10

Od paru dni, już nawet jest ten rom z moimi zmianami, jak ktoś chętny na testy Pw

Htc One S & Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Przepraszam, że odkopuję stary temat (większość i tak ma wersję procesora S4, a mnie sie trafiło niestety S3), ale mam problem, który uniemożliwia mi używanie telefonu na tym systemie.

Otóż mam wersję ViperC2 5.2.1 stworzoną przez VenomTeam na androidzie 4.1.2.

Mój problem polega na tym, że podczas działania dowolnej aplikacji dochodzi w pewnym momencie do powrotu do pulpitu. Dzieje sie tak dość często, np jadąc na yanosiku mam tak średnio co 15-30 minut taki wyskok do pulpitu. Jak sami wiecie grzebanie w telefonie podczas jazdy jest mało bezpieczne. Czasem zdarzy się też tak, że zamiast do pulpitu do wskakuje mi do widoku wszystkich pulpitów jakie mam (jakbym nacisnął domek). Czasem blokują się przy tym przyciski funkcyjne na dole ekranu i dopiero wygaszenie ekranu i jego ponowne włączenie naprawia problem, który i tak wyskoczy za jakies 15-30 minut ponownie.

Jest na to jakaś rada? Mieliście podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Instaluje to za pomocą♥TWRP, ale po ponownym uruchomieniu nadal mam napis czerwony "this build is for development purposes only do not distribute...", a TWRP pokazuje, że nie ma zainstalowanego systemu. Telefon to HTC one s [s3].

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Wgrałem dzisiaj sobie ROM dokładnie ten: http://forum.android.com.pl/topic/136265-roms3412sense5-viperc2-500/

Wszystko działało dobrze, ale postanowiłem wgrać kernela poprzez fastboot`a i komendę "fastboot flash boot boot.img"

Po tej operacji telefon wyłączyłem. Po włączeniu telefon włączą się do logo HTC, a pod logiem jest coś napisane na czerwono, po czym telefon jest włączony, ale za to jest czarny ekran. Nic nie można zrobić.

Telefon włączą się poprzez przyciski volume- i power off, działa funkcja fastboot itd.

Próbowałem też robić twardy reset, ale niestety nie da rady. Da radę naprawić to, co zepsułem?

Z góry dziękuję za pomoc :).

P.S. z pamięci w telefonu wszystko wymazało ;x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi