Skocz do zawartości
polwar

Tab 3 10' - gdzie zaczepić smycz, jakie etui i rysik

Rekomendowane odpowiedzi

polwar

Witajcie, nie bardzo wiedziałem gdzie mój temat pasuje, więc napisałem w dziale poprzednika :)

Dzisiaj zakupiłem Galaxy Tab III 10.1, z tym pokrowcem Book Cover, boli mnie to że w pokrowcu, nie ma magnesu, i w razie czego, tablet pierdyknie o ziemię, taki już jestem, mam czarne mysli przy każdej okazji. Więc z powodu braku magnesu, chciałem podpiąć smycz :D :D Niestety nigdzie nie widzę na to miejsca, ani w obudowie tabletu, ani w etui. Co poradzicie ?

Druga sprawa to to że po półtorej godzinie użytkowania, ekran jest upierdzielony jak nie wiem, mimo iż palce miałem czyste, i ogólnie dbałem o ekran. Wnioskuje że jakąś szmatką mam tableta przetrzeć ? A na przyszłość rysik konieczny czy nie ?

Pozdrawiam

Edytowane przez Movement
    Korekta tytułu wątku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niesety w Tabie 3 nie ma miejsca na smycz. Jedyne rozsądne rozwiązanie to znalezienie etui, które posiada dziurkę na smycz - osobiście nie znam takiego, ale wiem, że do poprzednika takie były.

Co do ekranu to taki już jego urok, gdyż nie posiada powłoki oleofobowej. Wyposaż się w jakąś dobrą ściereczkę z mikrofibry :). Rysik to fajna sprawa, używam takiego jak poniżej w linku i sprawdza się doskonale:

Przykładowy rysik z aukcji

Widziałem też małe rysiki, które wpina się w gniazdo słuchawkowe, ale to trochę niepewne rozwiązanie :)

Też używam etui Book Cover i nie jest zły. W części przypadającej na ekran jest mniej więcej po środku magnes, tyle, że trzyma on tylko tył obudowy, gdy zrobisz sobie z niego podstawkę.

Edytowane przez Movement

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    polwar

Czyli kiepsko :/

Etui za 150 zł jakieś głupie podstawki są, a dziurki na smycz nie ma. Szejszung :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sertive

Na ebay masz już za 40 zł etui z pseudo skory dodatkowo z miejscem na rysik czy jakieś dokumenty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czadar

Panowie jest tego towaru bardzo dużo na allegro i nawet rzucił mi się po drodze taki z miejscem na rysik. Wpiszcie w wyszukiwarce nazwę tabletu, przejrzyjcie a na pewno znajdziecie. Ja znalazłem takie interesujące (wdg mnie):

- pierwszy

- drugi

- trzeci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi