Skocz do zawartości
adaswitosa64

migająca dioda led Sony Xperia E

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od nie dawna jestem posiadaczem telefony Sony Xperia E. Mam następujący problem dioda led (kolo napisu sony) ciągle miga na niebiesko , wcześniej było tak że migała tylko jak przychodził sms a teraz niestety miga ciągle co wprowadza mnie skutecznie w bład. Do tego na ekranie gdy odblokowuję telefon pisze za są 2 wiadomości , a jak się potem okazuje jest jedna , nie wiem czym problem czy gdzieś jest ukryta jakaś wiadomość i dlatego miga ta dioda. Z góry dziękuje za pomoc ; )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KuaQ

Wejdź w wiadomości i oznacz wszystkie jako przeczytane. Jeden pewien, że to rozwiąże problem.(miałem praktycznie identyczny ;) )

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jak można to zrobić bo ja widzę opcje tylko usuń , sory za takie pytanie ale jeszcze uczę się obsługi tego tele i jestem laikiem :D ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wchodzisz w wiadomości, klikasz przycisk sprzętowy odpowiedzialny za wejście do ustawień (ostatni z prawej), wyświetli Ci się menu, gdzie klikasz "zaznacz kilka", potem "zaznacz wszystkie" i usuń. Lub sprawdzasz, które mają status nieprzeczytanej i je odczytujesz. ;)

Edytowane przez Lukasz_root

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niestety usunięcie nie pomogło dioda ja migała tak dalej miga ;/ a może to wina tego ze np mam konto google zapisane na telefonie ? Lub tez nieodczytanej jakiejś wiadomości mms która gdzie jest zapisana bo niedawno dostałem kilka mms i jeden gdzieś zniknął ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Konto Google jest wymagane do prawidłowego działania systemu (m.in do pobierania apek z marketu), w tym na pewno nie leży problem.

---------- Post dołączono o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Zobacz, czy masz nieodebrane połączenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może MMS'y? Zobacz, czy są jakieś informacje na ekranie powiadomień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na tym pasku nie ma nic ale wczoraj pobrałem mms i napisało mi że się pobrało ale zdjęcie gdzie znikło może to jest przyczyna tego ? I pisze mi jak odblokuje ekran nieprzeczytane dwie a w rzeczywistości jest jedna to nie wiem o co kaman ;/

Edytowane przez adaswitosa64

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    carmel

A jaką masz wersję systemu,bo jeśli 11.3.A.0.47,to powinna pomóc aktualizacja,jeśli nowsza to spróbuj takimi banałami,np. uruchom ponownie telefon.

Wysłane z Xperii E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi