Skocz do zawartości
lolobolo

LG Vu - jest sens aby go kupić, czy dać sobie spokój?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam sie nad kupnem nowego telefonu i wpadł mi w oko LG Vu, podoba mi się, ale jak czytam ze nie ma aktualizacji do 4.1, itp, to sam nie wiem, a ten ekran to dla mnie zaleta tego telefonu.

Napiszcie uzytkownicy tego telefonu czy oplaca sie go kupic? Czy jest poprostu juz zapomnianym modelem....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja go kupiłem drugi raz, do internetu gier wystarczy , ekran móglby być wiekszy mimo jego gabarytów, ogólnie to zalezy do czego ci potrzebny ten telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, boli mnie to ze nie ma androida nowszego niz 4.0, a czy lepszym wyborem bedzie 4x hd?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

takie coś to w innym dziale pytaj, boli nie boli, android 4.0 dobrze pracuje z tym urządzeniem a nawet lepiej niż z nie jednym innym dobrze jest dopracowany pod ten model, jednak aktualizacja przyniosła by duzo zmian lecz i tak moim zdaniem do internetu gier czy innych rzeczy to bardzo dobry a za razem tani telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za tą cenę telefon jest mega i lepszego nie kupisz. Oczywiście dokładając można znaleźć coś teoretycznie lepszego, ale w ten sposób skończysz w ręku z nowym Note za trzy razy tyle.

Na pewno telefon jest unikatowy ze względu na proporcje ekranu 4:3 na 5" to w wielu przypadkach lepiej niż 16:9 na 6". Jeśli chodzi o rozdzielczość to jest dobrze wspierana przez aplikacje, zapewne spora w tym zasługa chińskich tabletów, które cechuje taka sama rozdzielczość tylko po ekranie 8".

Aparat wystarcza, 32GB to dużo, RAMu nie brakuje, generalnie kupiłbym ten telefon drugi raz.

A usprawnienia typu google now, nowy interfejs aparatu czy inne pierdoły - po co to komu? Znajomy z SGS3 po początkowym zachwycie nowymi funkcjami obecnie w ogóle z nich nie korzysta :DDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewien czas temu miałem okazję pobawić się ipadem i pierwsze na co zwróciłem uwagę to proprcje ekranu. Lepsze moim zdaniem do tego do czego taki mobilny sprzęt ma służyć. Cała reszta producentów usilnie promują panoramiczne ekrany. Miałem przez ten czas parę telefonów ale dopiero LG Vu zapewnił bardziej naturalny odbiór treści, właśnie za sprawą tych proporcji. Pozbyłem się wtedy SE Arc S, i Galaxy Taba2 10.1 a LG Vu zastąpił mi z powodzeniem te dwa urządzenia. No może tylko żal mi aparatu w arc s. Mimo braku w Vu aktualizacji do JB to wiem że długo jeszcze mi posłuży bo to bardzo wydajny sprzęt i jednocześnie w przyzwoitej cenie. Reasumując, polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z powyższymi. Dodam od siebie, że rysika nawet nie rozpakowałem, z grami nie ma żadnego problemu biorąc pod uwagę proporcje ekranu, z resztą do grania jest komp a telefon do rozmów, przeglądania weba, filmów na YT i do tego sprawdza się znakomicie. O niebo lepiej niż 4,7 cala 16:9 w LG L9, którego żona używa teraz. Zakup był b. dobrą decyzją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzieki wszystkim za odpowiedzi, jezeli nie znajde do tej ceny soniaka nie z orange :D to biore LG VU, jednak sie przekonalem do niego, ewentualnie LG 4X HD...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok jednak kupuje ten telefon ale mam ostatnie pytanie, android 4.0 jest plynny i mozna zrobic roota, ale jak z grami jak narazie wszystko wam chodzi jak nalezy? Gta San Andreas mam nadzieje tez spoko bedzie chodzic?

Aha i unikac tych telefonow ktore byly dodatkiem do tv bo podobno kurz wchodzi pod ekran?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie prawda z tym kurzem ja mam telefon od promocji z TV i kurzu nie mam. Co do gier to gra vice City na maxa śmiga jak szalone czasem są lekkie zwiechy i braki fpsow ale da się przezyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi