Skocz do zawartości
qqru

Aktualizacja 4.3 dla Samsung Galaxy S III - jednak Samsung docenia użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

malach

@Gamerek @mn9

To wie tylko samsung. My jedynie widzimy cyferki w changelogu, który dla ML2 różni się o 2 wartości wzwyż już na drugim miejscu.

MK6 -> 2[b][u]1[/u][/b]68382
    ML2 -> 2[b][u]3[/u][/b]03192

Jak to wpływa na rzeczywistość? Z tego co zauważyłem o wiele mniej osób (lub nawet nikt!) nie skarży się na lag przy dzownieniu/wybudzaniu w ML2, gdy przy MK6.. no cóż jest setki takich skarg. :)

Oczywiście nie ma co generalizować, może akurat w wersji PLAY MK6 nie będzie podobnego problemu, tego Wam i życzę.

Czas pokaże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Czytam i czytam newsy tutaj, co do 4,3 z tego, co widzę to większość chyba już dostała komunikat o udatne w swoim S3

A ja czekam i czekam i zero info w moim telefonie :) dodam ze telefon zakupiony w wolnej sprzedaży, jako nowy jednak prawdopodobnie nie z polskiej dystrybucji sadzać po instrukcji zawartej w pudelku, która to była w jeżyku mi obcym :)

Wrzucę podstawowe info o moim S3, po czym może pomożecie mi rozszyfrować, co jest piec z moim telefonem :) czy czekać, bo dostane na pewno czy zrobić to ręcznie z racji ze się nie doczekam :P

Wersia systemu

4.1.2

wersia modemu

i9300xxemg4

wersia jadra

3.0.31-1314436

se.infra@SEP-108 #1

SMP PREEMPT Tue Jul 16 20:28:36 KST

2013

numer wersji

JZO54K.I9300XXEMG4

screen z Kies'a

http://images61.fotosik.pl/568/2130980f39ec2039med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    malach

@up

No skoro masz jakieś CSC ORS (??) to nie dziw się, że nie łapie aktualizacji dla XEO (Polska). Tutaj masz poradnik:

ZMIANA CSC

Mamy aktualnie 2 sposoby na zmianę CSC:

1) 3plikowiec + zmiana kodem(podany jest w temacie) CSC na XEO + wgranie najnowszego dla Polski, czyli na dzisiaj [4.3] XXUGMK6

2) przy pomocy tego kompendium wykonujesz punkt #0

Decyzja, którą ścieżką podążysz należy do Ciebie, ja rok temu wykonałem to metodą 1)(choć wtedy nie istniało jeszcze kompendium). :)

Ah, przyda Ci się również poradnik jak korzystać z ODINA - przy jego pomocy wgrywa się romy 3plikowe(wyżej wspomniany) i 1plikowe(cała reszta, np. XXEMG4, XXUGMK6):

http://forum.android.com.pl/f551/odin-flashowanie-oryginalnych-roma-w-samsunga-za-pomocae-odina-297007/

@edit: Więcej o całym tym CSC masz napisane w podlinkowanym w 1) temacie o 3plikowcu w Pytaniach i odpowiedziach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja dzisiaj zaktualizowalem swojego S3 do 4.3 i juz teraz mogę powiedzieć, ze działa nieco szybciej. Nie wiem jak z baterią, to będę weryfikował na dniach. Nie podoba mi się jedynie ekran blokady, nie mogę załadować tam Dashclock Widgeta...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z racji tego że robi się tu niezły Offtop temat zamykam. Są już romy 4.3 więc proszę pisać w odpowiednich tematach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x