Skocz do zawartości
qqru

Aktualizacja 4.3 dla Samsung Galaxy S III - jednak Samsung docenia użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

Do Galaxy S4/Note3 potrafia zrobic porzadny soft i szybko wykonac update, do S3 nie potrafia chca nas zmusic do przesiadki na wyzszy model ale strzelaja sobie w stope bo ci co maja S3 sobie od nich pojda i nie wybiora juz Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Emil92

Poczytajcie sobie wątek o oficjalnym 4.3 dla galaxy s4, tam też wstrzymano aktualizacje bo 4.3 potrafi nawet uwalić tel...wiec to nie tak, że samsung olał użytkowników es trójek bo to samo dotyczy czwórek...to 4.3 sam w sobie jest beznadziejny a nie tylko 4.3 dla sIII

Napisane za pomocą aplikacji Forum Android.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pavl0o

@up - haha. 4.3 jest beznadziejny? Coś Ci się pomyliło. To, że samsung spieprzył sprawę nie znaczy, że 4.3 jest beznadziejny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Emil92

@up mówię o 4.3 w wykonaniu samsunga który jest beznadziejny i to nie podlega dyskusji...a to że sam w sobie jest ok to inna sprawa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pavl0o

W wykonaniu samsung tak - mam to samo zdanie. Chociaż myślę, że na stocka i tak wrócę jak tylko będzie można go w miarę przyjemnie używać. Usunięcie śmieci+boeffla+lekkie poprawki od samsunga i pod względem działania na baterii każdy inny ROM moim zdaniem się chowa. Do tego czasu poczekam na Archim :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Emil92

Ja zaktualizuje na 4.3 jak poprawia wybydzanue ekranu, aparat i zrobia jakis cud z ramem...reszta może zostać, śmieci można zawsze wywalić a niektórym sie przydają-nie wszystkie stockowe apki sa w google play...najważniejsze dla mnie to przezroczysty statusbar bo jak wyciagam po 5 h wyswietlacza dziennie plus kilka godzin na ladowarce to za pare miesięcy bede mial wypalona belke...cieszmy sie, ze tylko tyle zrypal samsung na s3 bo czytajac temat o 4.3 xeo na s4 to pouwalal ludziom efs albo takbim zmulil telelfon, ze gio chodzi szybciej a jak wiemy powrót na S4 na inny soft bez utraty gwary (nie mozliwy do zmiany licznik knox) to nie maja możliwości powrotu do jakiejkolwiek wczesniejszej wersji...nawet jak u nas dadza knoxa to będzie to tylko coś w stylu licznik flashowan cobbedzie sie dalo za pewne skasowac w s4 to jakas zmiana na procku czy jaka inna nieodwracalna kombinacja...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pavl0o

Wybudzanie ekranu poprawia chyba każdy custom kernel. Przezroczysty statusbar jest. Właśnie najgorzej z tym ramem, bez zainstalowanych aplikacji miałem mniej niż 50 mb wolnego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czytałem że wersja dla rumini CNX jest dobra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak może być dobra skoro ma taki sam changelist jak wszystkie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

ziomuś pisał że nie ma problemów z wybudzaniem fona itd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x