Skocz do zawartości
lisek594

[ LENOVO Yoga 10 / 8 ] (B8000-F) Potrzebny root

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od niedawna używam Yogi 10 w wersji jedynie z Wi-Fi, wszystko pięknie, bateria, podstawka, nawet ekran daje rade, jedyne co mnie naprawdę irytuje i doprowadza do szewskiej pasji to to, że nie mogę zrobić na nim roota. Próbowałem programem SuperOneClick - bezskutecznie.

Czy zadziała mi recovery z innych urządzeń czy to spore ryzyko? Jest jakiś inny uniwersalny sposób?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaraz przetestuje apke, dzięki za info. Co do ikon, nie wiem co masz na myśli pisząc "zmienić ikony", można wyłączyć te okropne kwadratowe tła zmieniając motyw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No motywów nie testowalem u mnie jest luncher lenovo którego nie da się odinstalować można tylko dezaktywować i od dołu jest pięć ikon na każdym ekranie Internet, poczta, play sklep, muzyka i coś jeszcze i nie mogę, nie umiem a nie zmienić ich kolejności wyłączyć ich albo zamienić na inne. Teraz niestety nie mogę tego sprawdzić bo jestem na delegacji i nie mam go ze sobą ale zobaczę z tymi motywami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czekam z niecierpliwością na możliwość zrootowania naszego taba :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mariusz2812: Da się zrootować, działa sposób STĄD.

sorenson: Launcher można bez problemu usunąć, musisz jedynie zrobić roota na swoim tablecie, ZAINSTALOWAĆ NOWY LAUNCHER, teraz możesz usunąć stary Lenovo Launcher poprzez apkę typu Root Uninstaller, ja już to zrobiłem i potwierdzam, że się da. Motywy są wbudowane w oryginalny Launcher, ikony poprzestawiasz / pozmieniasz przytrzymując palcem na wybranej.

Ja osobiście czekam na jakiś custom ROM, jeśli w najbliższym czasie nikt nie zainteresuje się tematem, być może sam się za to zabiorę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zainstalowałem Framaroot 1.6.0, uruchomiłem, wybrałem Install SuperSU i exploit Boromir zgodnie z instrukcją i wyświetla się komunikat: Failed:-( Try another exploit if available (Error #9)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A masz wersję Yoga 10 czy Yoga 8?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Yoga 10 z modemem 3G, procesor MT8389, wersja bez modemu ma procek MT8125, może tu jest problem że Framaroot nie obsługuje jeszcze tego procesora ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cieżko mi powiedzieć, wracam do androida po dwóch latach przerwy, jednak pewnie masz rację. Znalazłeś może gdzieś wcześniej jakieś custom recovery pod nasz sprzęcik?.

Btw tak teraz myślę, czy wlutowanie slotu na kartę sim nie dodałoby mi funkcji 3g, wytłoczenie na obudowie mam może i miejsce na gsim też jest przyszykowane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi