Skocz do zawartości
czadar

Galaxy Tab 3 10.1 (P52XX) spis oryginalnych/brandowanych ROMów

Rekomendowane odpowiedzi

czadar

zastosowałem się do Twoich ustawień ... 18430 :D

... link jest do chmurki i jest to oryginalny soft samsunga (XEO) którego nie wiadomo czemu brak teraz na Samsung Updates Live

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobilem aktualizacje bez wczesniejszego wipeu czy to duzy blad?? Soft normalnie sie postawil przy czym wszystkie ustawienia bez zmian calkiem jak przez kies lub ota. Moze tak zostac?m

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czadar

Jak robisz aktualizację bez czyszczenia zostają stare ustawienia ale również śmieci których normalnie się nie pozbędziesz, a co najważniejsze teoretycznie dalej masz branda a nie stocka (do pierwszego wipe'u). Jeśli Ci to nie przeszkadza i co ważne nie widzisz problemów z działaniem to ok.

Jeśli natomiast chcesz mieć stocka, najlepiej jest zrobić backup (Titanium Backup) przed wgraniem, potem po wgraniu zrobić obowiązkowe full wipe, i 'pociągnąć' z backupu to co Cię interesuje. Masz wtedy większą pewność dobrego działania softu po zmianach. Ocz. może się zdarzyć że coś z backupu nie będzie działało jak należy ale wtedy już wiesz co trzeba wgrać od nowa.

Edytowane przez czadar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy moge teraz zrobic backup potem wipe?? Chyba nie musze drugimraz wgrywac tego samego softu?? Nie mam roota czy zadziala bez niego TitNium Backup??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czadar

no niestety ale Titanium Backup wymaga roota ... bez tego masz ograniczone pole działania i zdany jesteś na to co 'fabryka' dała :)

Edytowane przez czadar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko :) czyli teraz wystarczy ze zrobie wipe i bedzie tak jak byc powinno czy musze zrobic reflash fw??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czadar

wystarczy full wipe i masz dziewiczy system gotowy do ustawień ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki jest najnowszy soft pod tego taba? Ja mam teraz 4.2.2 ale wiem ze sa nowsze, ale nie wie, cxy na tablety

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czadar

tak ciężko jest kliknąć w jeden z podanych linków na pierwszej stronie wątku i zobaczyć jaki jest najnowszy Antek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czadar zrobilem full wipe i faktycznie miales racje tab3 wyraznie przyspieszyl nawet w antutu zrobil 19100pkt :)post-191980-1425573813068_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi