Skocz do zawartości
czadar

Galaxy Tab 3 10.1 (P52XX) spis oryginalnych/brandowanych ROMów

Rekomendowane odpowiedzi

czadar

Dzieki SAdam20 ... ubiegłeś mnie z tą informacją ;) ... właśnie kończy mi się ściągać ... zobaczymy co dali/zmienili

PS. swoja drogą poradziłeś coś w temacie baterii? mnie to nie trafiło więc nie pociągnąłem tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety. Sprawa jest dziwna bo bywa, że pokazuje, że jest 13% podpinam ładowarkę, a tab się wyłącza. Po włączeniu pokazuje, że jest 1%. Przyzwyczaiłem się ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czadar

Faktycznie jakaś kicha. Nie wyciąłeś coś przypadkiem nadmiarowo z systemu? Może ten nowy rom coś pomoże. Jestem w trakcie jego oglądu na "stole operacyjnym" ;) Wypakowałem go i przeglądam co się zmieniło zanim podejdę do wgrania.

EDIT:

w NB4 ograniczono CSC do US, GB, KOR, i PL ... w przeciwieństwie do poprzedniego MK8 gdzie było tego zatrzęsienie, no i najważniejsze że sales code jest defaultowo ustawiony na XEO a nie jak wcześniej na BGL

EDIT:

"uszczęśliwiono" nas apkami e-Kiosk_samsung, books oraz Rzeczpospolita.3.24222 ;/

znów trzeba będzie użyć gumki ;)

EDIT:

18531 - wynik z antutu po aktualizacji przy wyłączonym oszczędzaniu, wifi, danych komórkowych i oczyszczonym systemie ze śmieci samsungowych oraz 'extra' dodatków ... czyli trochę lepiej niż było

w poprzednim romie ... opera faktycznie jakby szybciej odpala strony ... bateria - dopiero się okaże ... po wgraniu wszystkie customy znikają i mamy official czyli dziewiczy system ... i tak go znów zrootowałem :D

Edytowane przez czadar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szybkie pytanie, po aktualizacji strace wszystkie dane jakie mialem na tablecie ? Czy zrobic kopie i przywrocic po aktualizacji ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czadar

kopię radzę zawsze mieć ... wdg zasady strzeżonego... natomiast jak tylko zaktualizujesz to nie powinno nic zniknąć ... jak sama nazwa wskazuje jest to aktualizacja ... chyba że wgrasz aktualizację i zrobisz full wipe albo z poziomu systemu (przywróć do ustawień fabrycznych) albo z poziomu recovery to wtedy wsio wyczyści ... osobiście radzę zrobić kopię a potem po każdej aktualizacji full wipe bo inaczej tablet/telefon działa (brak różnych śmieci które pozostają po poprzednim sofcie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytam, bo z doswiadczenia z np. TV Samsunga wiem ze nie zawsze aktualizacja byla Tylko aktualizacja, zdazalo sie ze znikaly ustawienia :P

Kopie od czasu do czasu robie.

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rom działa lepiej niż poprzedni, mniej lagów. Wreszcie tabik zaczyna działać tak jak powinien w dniu wydania.

A teraz trochę wejdę Ci na ambicję czadar :)

Widzę, że jesteś obeznany z modyfikacjami. Dałbyś radę dla ogółu społeczności przygotować modyfikowaną wersję tego romu z wywalonym śmietnikiem? Został byś pierwszym developerem, który zrobił rom do P5200 nadający się do czegokolwiek :DDD

Przeglądałeś xda? Pojawił się rom dla naszych tabików Pimpdroid. Na uwagę zasługuje dla tego, że to pierwszy rom pod P5200. Niestety jest tak beznadziejny, że powinien być oznaczony jako wczesna Alpha, zupełnie pomijam to, że jest paskudny :dobani:

Natomiast zaciekawił mnie Grievous 5.0 ze względu na to, że zawiera NOTE PRO THEME. Niestety jest tylko pod wersję P5210. Zakładam, że ze względu na to, że P5210 to upośledzona wersja P5200 można by jakoś to przenieść do naszych tabów, ale nie mam pojęcia jakie pliki przenosić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

EDIT:

w NB4 ograniczono CSC do US, GB, KOR, i PL ... w przeciwieństwie do poprzedniego MK8 gdzie było tego zatrzęsienie, no i najważniejsze że sales code jest defaultowo ustawiony na XEO a nie jak wcześniej na BGL

Czyli jak wgram odinem ten NB4 i zrobie wipe to CSC ustawi mi sie na XEO?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie tak. U mnie BGL bez problemu zmieniło się na XEO, a wszystkie inne metody zawiodły.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wlasnie scagam i sprobuje bo tez mam BGL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi