Skocz do zawartości
czadar

Galaxy Tab 3 10.1 (P52XX) spis oryginalnych/brandowanych ROMów

Rekomendowane odpowiedzi

czadar

jednak mamy nowy rom XEO-P5200XXUBNH2 o dziwo z KitKatem na P5200 (szczegóły na pierwszej stronie wątku) ... zobaczymy czy ta wersja będzie sobie radziła na tym TABie ale już na pewno wiadomo że śmieci w postaci dodanych dodatkowych apek pasowało by sie pozbyć (e-kiosk, rzeczpospolita)

Edytowane przez czadar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maroom

Witam,

Zainstalowałem ten rom (XEO-P5200XXUBNH2). Wszytko ładnie działa, poza jednym dosyć sporym problemem. Zaraz po zainstalowaniu coś tworzy masę plików *.log do katalogu log. Jest to o tyle uporczywe że logi generowane są bez przerwy dopóki na tablecie braknie miejsca. Po jednej nocy katalog log zajmuje ponad 1,5 GB. Czy Wy też tak macie? Co może tworzyć te pliki i jak to wyłączyć? Tablet nie ma roota, po instalacji zrobiłem wipe.

Próbowałem wrócić do androida 4.2.2 ale po instalacji tablet resetuje się zaraz po logo "Samsung Galaxy Tab 3". Gdy chciałem zainstalować romy z xda efekt był taki sam. Czy ktoś potrafi mi pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    revu

Witam

Nabyłem dziś urządzenie Galaxy Tab 3 10.1 nazwa kodowa ROMA GT-P8200. Nigdzie nie mogę znaleźć jakichkolwiek romów do tego urządzenia.

Czy rom z modelu P5200 zadziała na tym urządzeniu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czadar

Posiadasz Galaxy Tab 3 Plus a to jest dział dla Galaxy Tab 3 bez plusa. Twój model ma inne podzespoły więc nie radzę nic wgrywać bo .. nazwa podobna. Jeśli nie ma nowego ROMu to niestety musisz poczekać na jakiś MOD lub aż się Samsung zlituje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi