Skocz do zawartości
kosciak

Modyfikacja orginalnej zużytej bateri

Rekomendowane odpowiedzi

Nie Zauwazyłem zadnych działań ubocznych

Co do trzymania trzeba by dłuzej potestować ja aktualnie mam rom laszlo v5 bateria na nim troche szybciutko mi leci ale orginalna itak trzyma prawie połowe mniej niz moja...

jak zrobie screeny z uzycia baterii dzisiaj i jutro to sami ocenicie, a najlepiej ocenić zrobic sobie samemu taką samą koszt jakieś 10 zł chyba każdego stac :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro nie wybuchła Ci w kieszeni to może się skusze aby samemu taką zrobić : ) Niestety nie posiadam miernika wiec nie bede mogl sprawdzic czy napiecie jest własciwe : / A co za tym idzie czy nie uszkodze telefonu.

Taka się nada tak ?

BATERIA 4400mAh BL-5B 2600 3220 5140 6020 N80 N90 (1462693532) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BATERIA 4400mAh BL-5B 2600 3220 5140 6020 N80 N90 (1462693532) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Ja własnie z takiej zrobiłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bateria zakupiona, czekam az przyjdzie i bede montował : P Mam nadzieje ze mi raczek nie urwie przy robieniu : P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mat01

i jak testy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Testy tego ogniwa u mnie wygladaja tak jak wygladaja dzien spokojnie mi wytrzymała przy normalnym uzytkowaniu jednak tzreba znaleśc jakieś inne ogniwo na podmianke moze bedzi elepsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dqs

Czyli średnio. A miałem już nadzieję że pojawiła się jakaś alternatywa jeśli chodzi o baterie do G1. Czekam z niecierpliwością na kolejne testy kolejnych baterii

Sent from my HTC Magic/Dream using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam , ciekawy pomysł z tą podmianą ogniw --- ja jednak poszedłem troszkę inną drogą , ponieważ na naszym allegro są tylko albo baterie 2200-2400 mAh grube lub zblizone do standardowej pojemności 1050 mAh zaryzykowałem zakup z E-Bay baterii e-Cell 1600 mAh za niecałe 9 funtów z transportem ( wielkość baterii oryginalnej) . Po tygodniu baterię miałem w skrzynce pocztowej , no i teraz ją katuje ...e-cell miał też baterie 1700 mAH (pewnie to samo co 1600mAH trochę drożej ) oraz 2300 mAh grube . Na ROM Laszlo 5.2 pl wygląda to całkiem nieżle , dziś wieczorem wrzuce z domu parę screenów ze zużycia . Nawet jeśli to nie jest 60 % więcej niż oryginał to za tą cenę uznałem iż warto było zaryzykować .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jak z tą podmianą ogniw ? Mam starą baterię od G1 i sam bym chętnie spróbował sił :D

Pzdr,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja aktualnie w moim g1 mam tą baterie opisaną w pierwszym poscie mi w zupłnosci wystarcza...

Nie zajmuje sie juz tym, gdyż mam o wiele inny ciekawszy problem z ładowarka solaryjna która moze byc nijako zewnetrzna baterią do naszego g1

myśle ze jesli ktos ma troche cierpliwosci to opisana przeze mnie modyfikacja bedzie dla niego banalnie prosta a jeśli ktoś ma ochote testować inne ogniwa zapraszam do podzielenia sie swoimi refleksjami...

Dodam tylko, ze nie każde ogniwo 3,7V sie nadaje przykład zamiennik materii do se w 995 niestety nie podpasi telefon na nim si enie uruchamia:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi