Skocz do zawartości
kosciak

Modyfikacja orginalnej zużytej bateri

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem dziś zamiennik 4400mAH. Będę składał zaraz jak przyjdzie pocztą :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dqs
    Witam , ciekawy pomysł z tą podmianą ogniw --- ja jednak poszedłem troszkę inną drogą , ponieważ na naszym allegro są tylko albo baterie 2200-2400 mAh grube lub zblizone do standardowej pojemności 1050 mAh zaryzykowałem zakup z E-Bay baterii e-Cell 1600 mAh za niecałe 9 funtów z transportem ( wielkość baterii oryginalnej) . Po tygodniu baterię miałem w skrzynce pocztowej , no i teraz ją katuje ...e-cell miał też baterie 1700 mAH (pewnie to samo co 1600mAH trochę drożej ) oraz 2300 mAh grube . Na ROM Laszlo 5.2 pl wygląda to całkiem nieżle , dziś wieczorem wrzuce z domu parę screenów ze zużycia . Nawet jeśli to nie jest 60 % więcej niż oryginał to za tą cenę uznałem iż warto było zaryzykować .

A co myślicie o takiej baterii NEW GOLD 2430mAH BATTERY FOR HTC DREAM GOOGLE G1 UK (aukcja 300509544976) - aukcje eBay.pl | Zakupy bez granic! niby 2430mAH i w standardowej obudowie. Cena nie za niska, ale ciekaw jestem czy warto zaryzykować i zakupić, czy może ta 1600 wystarczy??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A co myślicie o takiej baterii NEW GOLD 2430mAH BATTERY FOR HTC DREAM GOOGLE G1 UK (aukcja 300509544976) - aukcje eBay.pl | Zakupy bez granic! niby 2430mAH i w standardowej obudowie. Cena nie za niska, ale ciekaw jestem czy warto zaryzykować i zakupić, czy może ta 1600 wystarczy??

Pisałem o niej w tym temacie http://forum.android.com.pl/f89/bateria-2430mah-w-oryginalnej-obudowie-62599/ .

Napisałem również wątek na XDA w którym dyskusja się bardziej rozwinęła 2430mAH battery in the original case!? - xda-developers

Narazie ja nie ryzykuje, bo chce zrobić sposobem kosciaka, bo cena będzie niższa, a sposób podobno działa.

Pzdr,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jak postepy?? Ktoś jeszcze próbował ?? u mnie nadal działa choć powracam do andka 1,6 powód na froyo niestety ale bateria za szybko leci i telefon jakis zamulony a ja jednak wole postawi c na niezawodnosć niz na grafike

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta druga, bo ma 3.7V .

Pzdr,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    foger

ciekawy pomysł z tą podmianą ogniw i jak tam ktoś jeszcze zmodyfikował swoją bateryjke, jakie efekty?? dajcie znać też jestem zainteresowany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zrobilem to samo z baterią w noki N8 tyle ze uzylem lepszego ogniwa w sklepie z ogniwami kupiłem za 43 zł ogniwo 4200mAh wlozylem do mojej N8 i teraz bateria trzyma mi prawie tydzien przy dosć intensywnym użytkowaniu...

Oczywiscie zero problemów ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz podac linka do tego sklepu? Jakie ogniwo warto kupić jako zamiennik do G1?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi