Skocz do zawartości
Orillo

Brak mozliwosci zakonczenia połączenia

Rekomendowane odpowiedzi

Orillo

Witam mam problem z fonem. wykonywanie polaczen niemozliwe gdyz po wykonaniu rozmowy nie moge zakonczyc polaczenia.Musze uruchomic telefon ponownie by mozna bylo wykonac tylko jedno polaczenie. To samo gdy ktos do mnie zadzwoni i chce skonczyc rozmowe- poprostu polaczenie caly czas wisi. Oprocz tego internet tylko za pomoca 2g bez 3g. Co to moze byc? wgrywalem rozne romy i nic to nie pomoglo. Czyzby awaria telefonu? Moze ktos cos podpowie?

Oprocz tych mankamentow wszystko dziala prawidlowo.

Zniechecony wystawilem juz fona na tablicy za 200 zl.

Thx i Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    flyte

Mam dokładnie to samo! Po wybraniu numeru telefon ściemnia się i nie reaguje aż do chwili kiedy ktoś zakończy połączenie :/ Zorientowałem się dwa dni temu, że Y300 wykształcił taką przypadłość i teraz krew mnie zalewa bo sam też nie mogę zakończyć połączenia z numerem, który wybrałem.

Nie wiem czy to wina softu czy elektroniki, ale po cichu liczę, że aktualizacja softu (która podobno już jest) coś pomoże bo inaczej będzie kiepsko :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Orillo

Przypadlosc wyszukiwania sieci rozwiazalem z pomoca "Mario" wgrywajac baseband. Natomiast feler z polaczeniami dalej istnieje. Cos mi sie widzi ze tak jak mowisz bedzie to wina elektroniki telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    steraf

Czy telefony pochodzą z sieci PLAY?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Orillo

Nie- z T-Mobile

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    flyte

Mój jest z Playa, ale wydaje mi się, ze wcześniej tego było. Czekam na ten nowy soft bardziej niż na gwiazdkę i mam nadzieję, że ktoś ogarnie w końcu temat i będzie aktualizacja systemowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Orillo

Problem rozwiazalem sprzedajac w takim stanie na Tablica.pl za 220 złociszkow. A tak nawiasem dopiero teraz corka przyznala mi sie ze ten objaw wystapil po upadku telefonu. Jednym slowem zaden soft w tym przypadku nie pomoze.

A corce kupilem w promocji Auchan telefon MediaDroid Imperius Aero za 329 zł i powiem Wam ze bije na glowe Y300.

Natomiast zakup dla siebie to 4-ro rdzeniowy chinczyk Newman K1 za 360 zl- tez bomba

Dzieki wielkie za pomoc dla "Mario"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi