Skocz do zawartości
ludziorka

Jak włączyć pamięć masową? Cyanogenmod 11 / ''Installation aborted''?

Rekomendowane odpowiedzi

Wgrałam sobie najnowszego ROM'a, jednak zawiedziona licznymi bugami (co zresztą było do przewidzenia przy pierwszej alfie) chciałam wrócić do starszej wersji. Nie zaskutkowało - za każdym razem wyskakuje ''installation aborted'', czy to 10.1 czy 10.2 (różne alfy wypróbowałam). Ponowne pobranie z internetu i wrzucenie na kartę SD (używając adaptera) przyniosło ten sam efekt. Zrobiłam full wipe - nic. W ustawieniach wróciłam do ustawień fabrycznych - nic. Udało się jedynie zaktualizować do 20131121 z 20131119.

Nie mam więcej pomysłów na to, jak wgrać starszego ROM'a, więc pytanie brzmi: Jak uruchomić pamięć masową w CM 11? (ostatnim pomysłem jest powrót do stockowego przez Kies'a) Przy włączeniu debugowania i podłączeniu do komputera telefon tylko się ładuje i nic więcej.

1. Co zrobić, kiedy przy instalowaniu ROM'a jest ''installation aborted'' poza tym, co już zrobiłam?

2. Jak włączyć pamięć masową w CM 11?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    colt83

Z tą pamięcią masową to sam się głowiłem i na końcu użyłem Airdroid'a. Ale w tym przypadku AD nie pomoże.

Czy instalowane było od początku wszystko ? Wieloplikowy KPE odinem. Póżniej jakis update KPU czy LFx. Następnie root, full wipe, CM10.2, full wipe, restart ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyne, co zrobiłam to weszłam w Recovery i zainstalowałam CM 11, nie robiłam wcześniej full wipe'a bo przy aktualizacjach ponoć nie jest to konieczne. Potem chciałam wrócić do starego ROM'a, ale wyskoczył błąd ''installation aborted'' - udało się tylko zaktualizować do nowszej alfy. Poza tym nic więcej nie robiłam z telefonem.

---------- Post dołączono o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Sprawę załatwiłam Odinem, temat zamknięty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja po zainstalowaniu CM 11 (uaktualniony zgodnie z tym co pisze dhiru z CM 10.2) mam problem z połączeniem USB.

Komputer ogarnia, że telefon jest podłączony, wie, że to i9003, ale "urządzenie jest niedostępne" i nie ma możliwości dostania się do plików w telefonie.

Już rozmyślałam nad bawieniem się od nowa przez Odin, ale czy naprawdę musiałabym zacząć od wgrania 2.3.6? bo przeraża mnie to nieco...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi