Skocz do zawartości
romuch

Galaxy Note 3 + Sony SBH52 - moje wrażenia.

Rekomendowane odpowiedzi

vaxeiro

Korekta - brak eq w Spotify był jakimś błędem. Po restarcie (który robie raz na wiele tygodni) i eq działa bez zarzutu. W tym momencie to współpraca idealna. Wszytko działa doskonale.

A model słuchawki samsunga nie pamiętam. Wywaliłem ją jak najszybciej na śmietnik. Ale nie była to żadna z nowszych bo już kilka latek miała. Koszmarny dźwięk choć swego czasu niemało kosztowała

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    IPSX

Doszukałem się aplikacji która przekazuje na zestaw sony wszytkie powiadomienia z systemu. Z każdej aplikacji - dla przykładu, można odbierać i czytać wiadomości z GG. Działa też wyświetlanie utworów ze Spotify. Mój poziom zadowolenia z słuchawki Sony wzrósł bardzo mocno, teraz to jest naprawdę świetna sprawa. W żadnym wypadku nie zamienił bym się już na klasyczną słuchawkę/zestaw bez ekranu (tym bardziej zważywszy jak tragicznej jakości dźwięk dawał poprzedni samsung i jak nie wielka jest różnica w cenie)

Do rozwiązania została tylko kwestia eq w Spotify.

możesz podać jaka to aplikacja co przekazuje wszystkie powiadomienia ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat ucichł, też z chęcią bym się dowiedział co to za apka.

Zastanawiam się nad zakupem tego urządzenia, możliwe że kolega mi to pożyczy do przetestowania zanim kupie.

Chciałem kupić od Sony Smart Watch 2, ale wydaje mi się że to jest lepsze rozwiązanie.

Czy osoby które posiadają SBH52, brały pod uwagę zakup SW2, ewentualnie coś lepszego od SBH52, czy jest coś lepszego od tego, dającego lepszą jakość dźwięku, jednocześnie nie ujmując nic z jego funkcjonalności?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyżby Augmented Smart Watch? Osobiście używam z Pebble, ale obsługuje też (głównie) zegarki Sony.

Wytaptalkowane na notatniku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vaxeiro

Apka zwie się Watch IT.

Ja mam i słuchawkę i sw2. To są jednak różne urządzenia których nie da się porównywać i traktować jako odpowiednika. Co ciekawe one się raczej doskonale wzajemnie uzupełniają.

Nie mniej dla osób które nie chcą lub nie potrzebują zaawansowanych funkcji zegarka a chciały by mieć podstawowe funkcje Smart słuchawka jest genialna i całkiem wystarcza. Innych Smart sluchawek raczej nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest mega zgryz co tu zrobić, dziś możliwe ze będę miał do testu sbh 52. Jednak czy na tyle będzie on dobry by zastąpić iBasso Dx 50 z westone 4r. Dużo śmigam na rowerze, przydałoby się coś bardziej praktycznego. Gdzieś wyczytałem że gorzej to gra od mw600, który bardzo sobie chwalił em, jednak się popsuł.

Ciężko będzie coś czuje.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Tasi
    Dziękując stawiamy Piwo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vaxeiro

Bt to bt, zawsze pewne straty jakości są. Takie rozwiązanie nie może się mierzyć z dobrym kablowych połączeniem. Ale praktyczność jest świetna.

Jeżeli jednak chcesz przede wszystkim jakości dźwięku to postaw na sw2 raczej do funkcji Smart + zwykle kablowe słuchawki lub odbiornik przede wszystkim nastawiony na jakość dźwięku a bez Smart

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj troszkę się spędziłem czasu z SBH52, porównując jego możliwości na standardowych słuchawkach, z Weston-ami 4R, oraz bezpośrednim podłączeniu.

Faktycznie jakbym, nie miał sprzętu bardziej skierowanego na granie to zestaw mógłby mi się spodobać, w moim przypadku jest tak jak mówi vaxeiro jedynym rozwiązanie.

SBH 52 gra zauważalnie lepiej oraz głośniej z Weston 4R, przy bezpośrednim podłączeniu W4R do Nota 3 jest dużo lepiej, ale gorzej jak z Ibasso DX50.

Ostatecznie mógłbym zaakceptować połączenie bezpośrednie, ale przydałby się zegarek do sterowania wszystkim, SW2 choć bardzo mi się podoba to brak mu możliwości wykonywania połączeń i to go wyklucza, do Samsunga nie zamierzam dopłacać, za dużo się ceni, gorzej wygląda od Sony SW2 moim zdaniem, więc zostałem bez możliwości zmiany.

SBH52 to fajne urządzenie i ma dużo możliwości, gdyby oferował lepszą jakość dźwięku, lub ja nie miał tak wysokich oczekiwań to byłby dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Informacje które czytam są fatalne dla mnie, zestew planowałem kupić jeszcze w tym miesiącu. Do tej pory jak się okazuje czytałem same pochlebne recenzje i nie było w nich poważniejszych zastrzeżeń co do jakości odtwarzanej muzyki <liczyłem ze słuchawki dodane do zestawu są do zmiany>...,chciałem podłączyć do sbh52 słuchawki Phonak Audéo PFE 012Perfect Bass licząc ze zestaw sonego godnie zastąpi <z małym wsparciem> moje stare creativy Wp-350 które grają całkiem dobrze i połączy funkcje multimedialne z przyzwoitym zestawem słuchawkowy. Cze jest szansa ze sony sbh52+Phonak Audéo PFE 012 zagra lepiej niż moje Wp-350 od Creativa?...,które paradoksalnie wspiera aptx. Zastrzegam ze nie jestem audiofilem i satysfakcjonujące będzie dla mnie jeśli dźwięk byłby podobnej jakości, a bez wątpienia nowa funkcjonalność jaka dają nowe funkcje resztę wynagrodzi. Jakie jest wasze zdanie proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z dobrymi słuchawkami jakość dźwięku jest bardzo dobra. Dołączone słuchawki są do wyrzucenia

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi