Skocz do zawartości
panczito

Ładowarka samochodowa

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką polecicie ładowarkę samochodową do Note 3? Lepiej kupić oryginalną od Samsunga czy może innego producenta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hermes

Na chwile obecna żadna dostępna w Polsce nie jest z kablem USB 3.0 wiec lepiej jakąś dobrą nie samsungowa, nawet obsługa sklepu samsunga w Arkadii nie poleca swoich ładowarek, ja przy oddalonej nawigacji na oryginalnej ładowarce to raczej podtrzymuje tel niż laduje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    romuch

Co to znaczy oryginalna ? Tu macie oryginał z prądem 2A czyli tyle ile ma ładowarka sieciowa:

Ładowarka samochodowa Micro USB 5V 2A - Akcesoria - Komputronik notebooki, komputery i elektronika

Pewnie, że oryginalna ale starsza o prądzie 700mA nie da rady. Ładowarki innych producentów też mają max 2,1A

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    klin
    Na chwile obecna żadna dostępna w Polsce nie jest z kablem USB 3.0 wiec lepiej jakąś dobrą nie samsungowa, nawet obsługa sklepu samsunga w Arkadii nie poleca swoich ładowarek, ja przy oddalonej nawigacji na oryginalnej ładowarce to raczej podtrzymuje tel niż laduje

trochę nie do końca tak - możesz kupić jakąkolwiek ładowarkę samochodową wyjściem USB (z prądem o 2A na wyjściu - jest tego pełno od markowych po no name) i dokupić jakikolwiek kabel USB 3.0

inna sprawa po co ci ładowarka z wejściem 3.0 do samochodu - będziesz coś przegrywał? - wystarczy microusb

ja korzystam z zestawu z poprzedniego telefonu (próbowałem kilka takich zest. bo poprzedni fon miał taki pobór prądu że nie znalazłem nic co chociażby podtrzymywało poziom baterii gdy jechałem z nawigacją) - teraz w N3 ten zestaw nie dość że podtrzymuje to jeszcze wolno bo wolno ale ładuje mi fona (praca na nawigacji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś przyszła do mnie ładowarka, kupiona z allegro

ładowarka samochodowa Samsung Galaxy Note 3 N9005 (3719812992) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Wygląda nieźle i jest kompaktowa, od jutra będę testował jak faktycznie ładuje, a w weekend może wybiorę się w dalszą podróż to będzie dobry feedback. Cenowo też na + tak myślę, 30pln to nie fortuna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Media-Tech CAR SOCKET SPLITTER 12/24V- samochodowy (3737529377) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ja zakupiłem jeszcze do S3 taką - i też działa świetnie - teraz mogę mieć podłączone 2 sprzęty pod gniazdo ładowarki + 2 pod usb i wszystkie się ładują.

Na przykład?

Note 3 (USB),iPad (USB), GPS Belkin (samochodowe) oraz Nokia Transmiter FM (samochodowe)

Kupiłem co prawda za 35zł bodajże ale kupiłbym nawet za 50 (taniej da sie znaleźć na allegro)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsze testy dziś, ładowarka malutka, wygląda super, po podłączeniu gniazda podświetlają się led na niebiesko, kolor bardziej informatywny, nie drażni. Jeśli chodzi o prędkość ładowania to przez 45min ciągłej pracy nabiło 25% baterii do Note'a 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak włączysz nawigację + rejestrację wideo to nadal ładuje się bateria?

Wysłane z Note 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wilk4k

Jaką ładowarkę najlepiej kupić? Adapter + kabel (oryginalny trochę krótki) czy "standardową"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi