Skocz do zawartości
stayer

HTC One Mini brak transmisji głosu od telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

stayer

Witam.Mam nastepujecy problem z moim HTC One Mini.Podczas proby nawiazania rozmowy ja swojego rozmówcę słysze natomiast on mnie nie slyszy.Tzn slychac jakis znieksztalcony dzwiek nieprzypominajacy nawet glosu.Przy pukaniu w telefon to pukanie da sie jednak usłyszeć w telefonie rozmówcy tzn dzwiek przechodzi ale ogromnie zniekształcony.Przy nagrywaniu filmów i notatek glosowych dzwiek jest normalnie nagrywany i odtwarzany bez zadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję factory reset, a jak nie pomoże (a raczej nie), to zostaje serwis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten sam problem z moim HTC One. Wysłałem do serwisu, ale w odpowiedzi dostałem rachunek na 750zł za wymianę płyty głównej bo była "ingerencja w oprogramowanie"(z datą sprzed sprzedaży telefonu). Będę próbował zwrócić telefon sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stayer

Sprawdziłem że podczas rozmowy za pomoca sluchalek i mikrofonu z zestawu słuchawkowego jest wszystko OK.I tak samo jak juz wczesniej pisałem podczas nagrywania czekokolwiek ale bez uzycia mikrofonu w sluchawkach tez jest ok.Czy w tym modelu mikrofon on nagrywania i mikrofon od rozmów to 2 różne mikrofony?Podczas rozmowy w trybie głośnomówiacym też mikrofon działa w porzadku

---------- Post dołączono o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Problem rozwiązany.Wsadziłem igłe w otwór mikrofonu i wszystko wróciło do normy.Był zatkany lub wystepował problem że mikrofon nie lezał w jednej linii z otworem w obudowie.

Edytowane przez stayer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi