Skocz do zawartości
Lech-u

HTC ONE DUAL SIM - gdzie wgrać "polskie" oprogramowanie?

Rekomendowane odpowiedzi

Lech-u

Dzięki za radę.

Jednak wolę mieć telefon z systemem w języku polskim.

To na pewno kwestia czasu... Niedługiego...

Już niedługo ta słuchawka wejdzie do Europy i pewnie wtedy zmieni się oprogramowanie.

Poczekam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na to bym nie liczył. Według tabeli wersji; http://xda7.androidrevolution.nl/db_mirror/ROMs/HTC_One/variants.png wersja 802w to wersja tylko na Chiny, i nie da rady na nią wgrać ROM WWE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta wersja jest na Rosję i Chiny... Wygraliśmy dzisiaj na ten telefon Rom rosyjski- backup z CWM, ale niestety nie posiada języka polskiego... A w dziale "Dyskusji Ogólna" i tekście o 802w dwie osoby padły, że mają język polski... Co ciekawe kupując ten telefon na Tions.pl również jest język polski- dzwoniłem do nich w celu potwierdzenia tego i potwierdzili że na pewno będzie! Co ciekawe kupując od nich telefon ma on odblokowany bootloader, natomiast nie ma s-off, więc zapewne wygrywają jakiś backup który ma język polski... Ale niestety pomimo pobraniu paru Nandroid backupów w żadnym nie ma polskiego... Dlatego założyłem też temat z tym czy można wgrać od kogoś backup, bo może by któraś z tych dwóch osób taki zrobiła i udostępniła...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lech-u
    Na to bym nie liczył. Według tabeli wersji; http://xda7.androidrevolution.nl/db_mirror/ROMs/HTC_One/variants.png wersja 802w to wersja tylko na Chiny, i nie da rady na nią wgrać ROM WWE.

Czy WWE to World Wide English?

Czy myślisz, że nie będzie technicznej możliwości wgrania oprogramowania europejskiego? Dlaczego? Co będzie blokowało wgranie takiego oprogramowania?

Przecież program to program i powinno się dać wgrać. No chyba, że te urządzenia różnią się nie tylko oprogramowaniem, ale też hardwarem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ta wersja jest na Rosję i Chiny... Wygraliśmy dzisiaj na ten telefon Rom rosyjski- backup z CWM, ale niestety nie posiada języka polskiego... A w dziale "Dyskusji Ogólna" i tekście o 802w dwie osoby padły, że mają język polski... Co ciekawe kupując ten telefon na Tions.pl również jest język polski- dzwoniłem do nich w celu potwierdzenia tego i potwierdzili że na pewno będzie! Co ciekawe kupując od nich telefon ma on odblokowany bootloader, natomiast nie ma s-off, więc zapewne wygrywają jakiś backup który ma język polski... Ale niestety pomimo pobraniu paru Nandroid backupów w żadnym nie ma polskiego... Dlatego założyłem też temat z tym czy można wgrać od kogoś backup, bo może by któraś z tych dwóch osób taki zrobiła i udostępniła...

Napisz dokładnie co chcesz a ja ci dostarczę co potrzebujesz.

Standardowo w żadnym romie nie ma języka polskiego. Trzeba mieć roota i wgrać ustawienia regionalne. Wątek naszego telefonu jest prowadzony na xda i dokładnie tam opisano jak to zrobić. Ja to wykonałem w sierpniu i od tego czasu wszystko działa poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi