Skocz do zawartości
nnikodemm45

Run time problem

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie mam poważny problem. Przeczytałem że jest nowa fajna opcja w kit-kat, mianowicie Runtime. Postanowiłem ją przetestować. Wyskoczył mi komunikat czy chce zresetować tel, zgodziłem się. Nexus się wyłączył i zaczoł sie właćzyc (chodzi mi że wyskoczyło nowe logo nexus). No i tu zaczyna się problem. dalej się nic nie dzieje. Przez cała noc ładował\mi sie to logo i dalej nic sie nie dzieje. Nie wiem co zrobić. Proszę pomożcie mi, i pod żadnym pozorem nie klikacje na razie RUNTIME!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Br0NaS

jak sie nie wie co sie robi to tak sie ma xD, spróboj przywrocic telefon do ustawien fabrycznych, wejsc w stockowe recovery, wylaczyc tel i wlaczac go trzymajac power + vol -

o potem wybrac recovery i tam wybrac facotry reset, oczywiscie wiaze sie to ze strata danych ;0

dzieki, ze ostrzegasz nasz naród przed tym wielkim błędem w nexusie 5:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    knst

@2x up

O czym ty mówisz? O zmianie dalvik na ART? Masz zwykły bootloop. Wystarczy wrzucić od nowa soft przez ADB.

Edytowane przez knst

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Br0NaS

@ no pewnie ze zmieil na art,

a pozatym porządnie mnie rozbawił tym ostatnim tekstem xD

@knst myslisz, że bedzie to potrafił zrobic???:oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    knst

Ale sam fakt, że po zmianie na ART sprzęt wpadł w bootloop jest dziwny...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Br0NaS

@up

czytałem na xda, że tak może się zdarzyć, i zalecają robienie backupu przed zmianą na art, zresztą nie dziwię się, jest w fazie testowej... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Po pierwsze w tym trybie power - vol + nie mam opcji zresetowania ustawień fabrycznych, nie wiem dlaczego. A po drugie moglibyście dać mi link do tego jak wrzucić od nowa soft przez ADB. Wielkie dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Positive
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    Proszę poprawić[/WARNT]
    Temat powinien być streszczeniem pierwszego postu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Br0NaS
    Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Po pierwsze w tym trybie power - vol + nie mam opcji zresetowania ustawień fabrycznych, nie wiem dlaczego. A po drugie moglibyście dać mi link do tego jak wrzucić od nowa soft przez ADB. Wielkie dzięki :)

Piszesz glupoty, jak nie ma jak jest, jednoczesnie trzymasz power i vol- wchodzi ci do fastboot mode vol- zmieniasz na recovery I akceptujesz powerem i pojawia ci się Menu recovery i wybierasz factory reset, i przywraca ci nexa do ustawień fabrycznych...

Wysłane z mojego Nexus 5 TLE 16GB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Positive

Prosiłem grzecznie i brak reakcji, wiec:

:zamykam:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x