Skocz do zawartości
Daviteusz

rom [2.3.7] MildWild ROM (25.11.2013)

Rekomendowane odpowiedzi

Daviteusz

Nie. Motyw zmieniłem na tym romie na ICE10. po tej zmianie miałem lagi w ustawieniach i gdzie nie gdzie. Ten mod usprawnił ładowanie multimediów, jakość obrazu i żywotność baterii. polecam :) Działa na każdym cyanogenmodzie i na miui od android 2.3+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wlodar

mam problem z instagramem na tym romie, wcześniej się zacinał cały czas, odinstalowałem a teraz w markecie pokazuje że niekompatybilne urządzenie ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daviteusz

U mnie się da zainstalować.

post-179477-14255735396448_thumb.jpg

Wyczyść dane usług google i zobacz. Też tak zrobie

Edit:

U mnie jest kompatybilne.

Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam teraz Mild Wild 5.0 (temat nizej) i jestem zadowolony, czy ten jest nowszy? czy oplaca sie instalowac??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daviteusz

Ten nie że jest nowszy. Mild "robi" aktualnie trzy rodzaje romów opartych o: Redux2, Oxygen i CyanogenMod 7

Mild MW-X oparty o reduxa

Mild 5.0 o oxygen (najszybszy dla desire)

A Mild ROM o CM7/Euroskank cm7

Jak 5.0 działa ok no to nie opłaca sie zmieniać. Mi ostatnio sie wieszał więc zmieniłem na kitkuta i jest nawet ok

Wysłane z mojego HTC Desire przy użyciu Tapatalka⁴

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    d4ny3l

Wgrałem to i powiem tak, po pierwszym użyciu sklepu google'a następne próby kończą się komunikatem: "Błąd połączenia" tudzież internet działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daviteusz

pobierz nowszy sklep i go zainstaluj. Jak nie zadziała to wyczyść dane usuług i sklepu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piechu

Witam.

Pozwolę sobie zadać pytanie tutaj.

Otóż niecały rok temu mój brat odziedziczył po mnie HTC Desire z MW 8.0 na pokładzie. Przez ten czas wszystko było cacy i wczoraj do mnie dzwonie, że HTC mu się zawiesza na białym ekranie z logo. Wziąłem telefon do domu ale nie cholerę nie moge go rozgryźć i ruszyć. Włażę w bootloadera, mogę się po nim poruszać ale , nie mogę wejść w recovery, fastboot nie działa, clear storage tak samo - po wybraniu każdej z powyższych opcji telefon przechodzi do białego ekranu i zawisa.. Da się coś z tym zrobić? Podejrzewam, że coś się mogło sypnąć z kartą sd a dokładnie z partycją EXT3 (w bootloaderze wyskakuje komunikat o "no image or wrong image"

Powiem szczerze, że od roku nie miałem do czynienia z zabawami z telefonem bo siedzę teraz na stockowym LG L9.

Edytowane przez piechu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak da się to jak wyłączyć w lewym górnym rogu te ikonki (home pasek powiadomien itp)bo widzialem na screenach że wyłączyłeś :)

proszę o szybką porade

---------- Post dołączono o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

jak mogę wyłączyć te ikonki w lewym górnym rogu (home pasek powiadomień itp.) widziałem na screenach że wyłączyłeś

proszę o pomoc!!!

:orany:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi