Skocz do zawartości
Daviteusz

rom [2.3.7] MildWild ROM (25.11.2013)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do użytkowników tego romu. Jak przedstawia się u Was zużycie baterii? Głównie chodzi mi o ustawienia/informacje o telefonie/użycie baterii. Niestety, ale w obecnym Desire zużycie baterii nawet po nocy przez wyświetlacz stanowi prawie 80%.. Nie wydaje się to normalne, zważywszy że ok 8h w nocy telefon jest wygaszony, tak się zresztą wydaje... Przez noc bateria potrafi stracić dużo %, a tak być nie powinno tym bardziej, że jest to nowa oryginalna bateria htc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wooyah

Nie działa u mnie odbieranie połączeń przy podłączonym zestawie słuchawkowym, na domyślnej aplikacji muzyka.

Nie działa wifi gdy nie mam karty sim ;o

no i video rec...

reszta spoko, śmiga aż miło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja niestety mam co jakiś czas restarty, nawet kilka razy dziennie, jakieś rady, bo rom fajny i szybki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako że mam już dość zacięć evervolv postanowiłem wrzucić do starszego romu.

Pomyślałem że być może ten?

Co prawda ostatnie posty w tym temacie nie zachęcają ale używałem kiedyś MildWild 5 tego jeszcze nie czym się różni co byście polecili. Chcę coś w miarę czystego bez żadnych wodotrysków, szybki i stabilny. Gry mnie nie interesują, stabilnie powinien działać net, gps.

Warto ten instalować?

PS

O co chodzi z tym dopaleniem z pierwszego postu:

"Po instalacji romu (najlepiej na czysto) należy go dopalić. Potem wejść do recovery i wgrać update. Na xda nie wiedzą i im się wykrzacza statusbar itp "

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daviteusz

dopalić? Odpalić miało być :D Chodzi o to, że wgrywasz rom, uruchamiasz go, restartujesz do recovery i wgrywasz update. Zaraz to poprawię :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, warto go instalować?

Kiedyś miałem MW 5 i był... nie pamiętam już jaki.

Jeżeli będę instalował to koło niedzieli, siedzisz w tym głębiej to podpowiedz coś.

Rom nie musi być ładny byle był sprawny, chyba najlepiej maksymalnie czysty android?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daviteusz

Dobry to jest mildwild cm-8.0. Podobno najstabliniejszy. Nie jestem pewien czy go znajdziesz, może wygoogluje ci na baidu (chiński hosting :D). Możesz też skosztować MildWild MW 9.5. Może się też uda znaleźć

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czadar
    Tutaj masz link do MildWild CM-8.0 JG Stable. Mam go jeszcze odłożonego bo był faktycznie stabilny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam , ja po zainstalowaniu tego romu mam taki problem że po zablokowaniu wyświetlacza jak chce go odblokować to świecą się tylko dolne przyciski. Tak samo jest jak ktoś dzwoni wyświetlacz czarny tylko dżwięk i podświetlenie przycisków:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czadar

wgraj jeszcze raz zachowując pełną higienę przed (full wipe) bo dziwne te objawy jakieś ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi