Skocz do zawartości
jacol903

Google Voice Search jak zainstalować na Defy?

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzę na stronę m.google.pl ->Wyszukiwanie głosowe naciskam pobierz i otwiera mi się market i tam jest tylko Google ERTHE?

Jak zainstalować tą aplikację albo jak ją włączyć :facepalm1:bo jestem załamany :(

Chciałem napisać SMS głosowo.

Proszę o oświecenie i pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najprościej to wejść w market i wpisać wyszukiwanie głosowe. Działa z androidem 2.1 ale sms tym pisać nie można. Jedynie szukać w google, mapach, i innych. Do pisania sms jest voice text ale nie działa za dobrze.

P.S. Jak tak patrzę na screeny twojego telefonu to wyszukiwanie głosowe masz w standardzie. Zobacz czy przy widgecie wyszukiwanie na pulpicie nie ma po prawej stronie przycisku mikrofonu. Jeśli jest to masz to zainstalowane.

Wysłano z GT-I5700 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Motoroli Defy naciskasz dwa razy lupe i masz wyszukiwanie głosowe :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam defy z orange. System nie wyglada na brandowany i nie ma opcji wyszukiwania glosowego czy pisania smsow.

Wciskalem lupke 2razy 3 i 10 i nie wyskakuje nic ;) Zainstalowalem aplikacje betterkeyboard na ktorej jest ikonka mikrofonu ale wyskakuje komunikat ze telefon nie obsluguje takiej funkcji czy cos w tym rodzaju.

Przydaloby sie zwlaszcza podczas jazdy samochodem bo pisac na qwerty przeciez nie bede.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Markecie jest "wyszukiwanie głosowe" to sobie doinstalujcie, ale to jest do wyszukiwania jak nazwa wskazuje , a nie pisania sms`ów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

koledze wyzej chodzilo o nie wciskanie lupki dwa razy tylko domku i wtedy mozemy glosowo wybrac numer, przejsc do pisania sms, odpalic aplikacje.

Wyszukiwania nie potrzebuje ale wlasnie opcji pisania sms. Sa inne telefony z androidem ktore te funkje posiadaja wiec wydaje mi sie ze to kwestia odblokowania czegos, dogrania. No nic poszukam jeszcze na wlasna reke i jak cos wynajde to sie podziele informacjami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udało mi się (w markecie poszukałem wyszukiwanie głosowe ) to zainstalowałem (oj długo instalowało bo jeszcze chciało jakieś biblioteki dodatkowe)

A następnie better klawiatura (ale szczerze jest wada musi być internet, a po drugie tłumaczenie szybkiej mowy sklada duzo do zyczenia, i czasami śmieszne rzeczy wychodzą, wiec szybciej pisze na klawiaturze niż .... Troszke jestem zawiedziony tym ale myślę, że będzie coraz lepiej)

A co do dwukrotnego naciśnięcia w domek Czy nie mogły być tam komendy w języku POLSKIM albo jak to zainstlować??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi