Skocz do zawartości
tomme45i

Zmiana rozmiaru wewnętrznych partycji - modyfikacje PIT [16GB]

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jakie ustawienia partycji bedą najlepsze pod kit-kata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fenriz

Czym mogę zrobić Re-Partition wybranym plikiem PIT ale bez ponownego wgrywania ROM'a ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
emarcin

Po zmianie partycji na 4GB/1GB zastąpiona aplikacja kamery AOSP Camera/Gallery na Google Camera/Gallery w dalszym ciągu wykłada się przy próbie nagrywania sprawdzałem na romach CM11, OMNI oraz na SuperNexus. Uprzedzam pytania aplikacja kamery Google w przeciwieństwie do AOSP posiada możliwość robienia zdjęć sferycznych i to jest ta różnica.

Edytowane przez emarcin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nemcio
Czyli jakie ustawienia partycji bedą najlepsze pod kit-kata

wszystko zalezy od ilosci podiadanych aplikacji. Jezeli dogyrwasz duzo do stokowych apek to czym wieksza tym lepsza

Czym mogę zrobić Re-Partition wybranym plikiem PIT ale bez ponownego wgrywania ROM'a ?

raczej nie ..... raczej na pewno nie :( Wywali Ci wiekszosc apk ktore masz juz zaonstalowane bo zmieni sie ich lokacja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.Mam pytanie-czy po zmianie rozmiaru partycji zainstalują się na niej backupy systemów zainstalowanych na poprzedniej partycji zrobione na karcie sd.Proszę o odpowiedż tych co tego próbowali a nie teoretyków.Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko mam przygotowane ale nie wiem skąd mam wziąć to:

"- Wybieramy plik PDA z stockowym romem Samsunga" ??

dzisiaj postawiłem [16.11] [ROM][GT-I9100][JB][4.3.1] CyanogenMod 10.2 official nightly

http://forum.android.com.pl/f168/16-11-rom-gt-i9100-jb-4-3-1-cyanogenmod-10-2-official-nightly-324162/

Podpowiedzcie proszę bo nowy system fajny a i pamięci by się przydało więcej na apki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam poważny problem. Zmieniłem partycje systemową na 1gb i wgrałem CM11 niestety nie czytało poprawnie katry pamięci. Wyświetlało komunikat o formatowaniu jednak to nic nie dało. Powróciłem plikiem pit 2GB data do stockowego romu jednak telefon nie chciał się uruchomić, Wszedłem w recowery a tam na czerwono E:failed to mount /data (Invalid argument) zrobiłem full wipe i telefon się uruchomił ale nadal nie czyta katry pamięci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy zrobienie wszystkiego po kolei spowoduje utratę tego co zainstalowałem? 4.3.1 ? Jeśli tak...to czy po tym zabiegu przejścia na 4gb będzie można znów wgrać 4.3.1?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi