Skocz do zawartości
Fafiq

Tablet Z etui/pokrowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Fafiq

Czy polecacie lub wgl znacie jakieś etui/pokrowiec na ten tablet, które potrzebne byłoby mi tylko do transportowania tabletu bezpiecznie.. Wystarczy takie, żeby wsuwac tablet, bo po prostu boję się przenosić go tak luzem w plecaku czy innej torbie, a nie mogę nic znaleźć takiego, żeby go zabezpieczyć.. Oryginalne etui za 250 zł mi nie potrzebne tylko wystarczyłoby coś taniego, żeby tablet się nie zniszczył i przeżył transport

Wysłane z Xperia Tablet Z

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fafiq

Ale mi potrzebny tylko taki futerał do transportowania bezpiecznego tego tabletu tylko przez jego dosyć niestandardowe wymiary ciężko mi coś znaleźć.. Potrzebny mi tylko futerał typu wsuwka czy jak to zwać, żebym tylko mógł go wrzucić spokojnie do torby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SONY XPERIA TABLET Z etui SUROWA SKÓRA + FILC (3704733989) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Może coś takiego ? Sam planuje takie kupić,jak już kupię Z-tkę :) Sprzedawca ma też kilka innych ładnych modeli, sam wybierz jeśli przypasuje. Co osoba to inny gust w końcu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    titus78

Dzisiaj dostałem takie etui http://allegro.pl/obrotowe-etui-pokrowiec-tablet-sony-xperia-z-folia-i3655869944.html

jestem zadowolony, praktyczne i fajnie się prezentuje

Tapatalking from Z1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja myślę nad takim Case For Sony Xperia Tablet Z 100% Handmade Leather + PC Stand Magnetic Smart Cover For Sony tablet Z Best Gift Free Shipping-in Covers & Cases from Computer & Networking on Aliexpress.com

Cena też dość korzystna po aktualnym kursie niecałe 50 zł. Sprzedaje ten model jeden Pan na Alledrogo ale prawie dwa razy drożej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kaudii
    Dzisiaj dostałem takie etui Obrotowe Etui Pokrowiec Tablet Sony Xperia Z+Folia (3655869944) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

jestem zadowolony, praktyczne i fajnie się prezentuje

Tapatalking from Z1

Ja tez zakupiłem taki i jestem bardzo zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podpisuję się pod słowami zadowolenia Kaudii i titus78. Ekran dobrze chroniony, a dodatkowo elegancko wygląda ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lapeno

Jest w miarę OK, etui jest wporządku, ale na folii mam bąble które miały się same wchłonąć, ale jakoś zostały. Co się namęczyłem to moje z tą folią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fafiq

http://allegro.pl/etui-na-sony-xperia-tablet-z-futeral-pokrowiec-i3780827115.html

Kupilem coś takiego.. Etui dobrze chroni podczas transportu, szerokość etui jest taka, że tablet nie ma za bardzo luzu po bokach.. Ogólnie to polecam, bo tanio i wygodnie jeśli chce się używać tylko do ochrony w podróży

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi