Skocz do zawartości
bartech1988

Niedziałająca aktualizacja oprogramowania ( status zmodyfikowany)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zrootowałem note 2 za pomocą Framaroot (nic nie ingerowałem w pliki systemowe, nie zmieniałem romów bo nawet nie mam pojęcia jak to zrobić, potrzebowałem podmienić pliki w grze), po czym zrobiłem unroot i reset Triangle Away, gdzie ciągle mi pokazywało, że current status nie może być odczytany czy coś w tym stylu tak więc zrobiłem reset poprzez volume up i pisało, że na niektórych telefonach status ciągle jest widoczny jako 1 i tak właśnie jest u mnie. W ustawieniach telefonu mam Stan urządzenia zmodyfikowany. Wchodząc w Aktualizację oprogramowania wisi mi ciągle na Sprawdzanie aktualizacji oprogramowania... i tak bez końca :(. Na dniach ma wyjść aktualizacja do 4.3 a ja nie będę mógł jej zrobić :/. Poradzi ktoś coś, żeby aktualizacja znowu działała?

Edytowane przez foxpl1
    dodałem prefiks [ROZWIĄZANE]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie po kasowaniu licznika przez Triangle Away też miałem zmodyfikowany, zrobiłem w stock recovery wipe data i wszystko wróciło do normy.

Więc możesz próbować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stock recovery wipe data
    Tylko jak to zrobić? Tak jak pisałem jestem laikiem w tych sprawach ale wytłumaczone po ludzku zrozumię ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    clloud

Wyłącz telefon, włącz przytrzymując jednocześnie POWER+HOME+VOLUME UP. Pojawi się logo Note II, a następnie stock recovery. Klawiszami głośności przejdź do wipe data i zaakceptuj klawiszem power. To wszystko ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, jakby ktoś miał również z tym problem to mi pomogło przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych z menu ustawień ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi