Skocz do zawartości
Pitr44

Kupowanie "Sprzętu" na ebayu?? naprawde wychodzi taniej!?

Rekomendowane odpowiedzi

Pitr44

Witajcie!

Zastanawiam się jak to jest.. na ebayu można kupić nową konsolke PSP GO w granicach 150$ czyli jakieś 450zł w polsce kupić można od 600zł w zwyż..

kupował ktoś na ebayu naprawe jest aż taka różnica cenowa?:o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Suchy

Skoro $ to pewnie chcesz zamawiać spoza Europy, poczytaj na temat cła i VATu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pitr44

ogólnie to co do vat'u to nie musze sie o to martwić ( na firme moge wziąść :) ) a o cło poczytam ;d

bo tablet chyba moge na firme wziąść nie?:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meilbox

i dlatego nasz kraj to jeden wielki syf... skoro ludzie prowadzacy firmy nawet podstaw ekonomii... zarzadzania... nie znaja zal.pl

Sent from my GT540 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pitr44

nie prowadze firmy.. moj ojciec ma firme.. tak tylko rozmyslam jak to jest wiec nie skacz tak na mnie od razu jezu...

Nie znam się dla tego pytam.. gdybym wiedzial co i jak to bym nie pytal...

Edytowane przez Pitr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meegi

z jednej strony jest to opłacalne, ale np. bałabym się kupować rzeczy np z Chin. Mój kolega zamówił 5 pendrivów 32gb oczywiście na Ebayu i oczywiście z Chin, doszły po półtorej miesiąca. Na początku wszystko było ładnie , pięknie później gdy chciał coś wrzucić na nie to się okazywało, że z 32gb dostępnych było niewiele ponad 2gb. Odesłał i oddali pieniądze, ale wszystko trwało ponad 3 miesiące. Także, ja dla świętego spokoju wole dołożyć trochę i kupić w Polsce ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zakk87

bo zamawiąjąc w Chinach pendrivy producent zadaje pytanie: ile GB ma być napisane na pudełku (obudowie)...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pitr44

albo zadzwonie do brata który w Ameryce jest teraz żeby kupił i zobaczył czy wszystko ok jak coś to mi on wyśle ;P

// oglądałem w gailelo było :D jak pracują ci celnicy czy jak oni tam, koleś miał 2 laptopy i iphona, zaplacil dużą kare i jeszcze za oclenie xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x