Skocz do zawartości
przyczym

taktiK 4.4.2 - Release 2 Available [NIEKONTYNUOWANY]

Rekomendowane odpowiedzi

AS0

Standardowy, który jest dołączany razem z ROMem. Innych do tych ROMów nie ma.

Kernel T10 jest tylko do ROMów z Sense na Androidzie 4.0 więc nie dziwne, że system nie może się załadować ;)

Zainstaluj system CM11 M11 lub inny, wgraj Gappsy jeśli trzeba i reboot. Tyle, innych kerneli nie wgrywaj.

Pamiętaj jeszcze o jednym - recovery. CM11 potrzebuje nowej wersji recovery więc zalecam zaktualizować najpierw do nowej wersji. Polecam 4EXT.

Albo wgraj przez fastboota albo przez aplikację 4ext recovery updater, aplikację instalujesz na telefonie i aktualizujesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasku

zaktualizowałem sobie recovery do najnowszej wersji:)

Przed wgraniem robie full wipe, cache, dalvik, status battery itp. Wgrywam rom, wgrywam gapps pico i robie rebot... mimo to nie wstaje...

Jak mam usunąć tego kernela T10 dla sense??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AS0

Najnowszy możliwy 4EXT Recovery?

Po prostu daj Full Wipe i zainstaluj ROM i powinno działać.

Po wipe poprzedni kernel się "wyczyści".

W recovery daj wipe data/factory reset, wipe dalvik, wipe cache, wipe battery stats, format all partitions (except sd card). Zainstaluj plik z ROMem a po nim GAPPS i restart.

Na pewno masz S-OFF?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasku

4ext recovery touch v1.0.0.6 RC2 wersja stabilna, jest jeszcze RC3 ale w wersji beta wiec na razie nie zmieniam. Nie pamiętam czy tam s-off, a jak to sprawdzić??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AS0

Zainstaluj te wersje testowa, dziala stabilnie i to ona jest potrzebna do nowszych ROMow na KitKacie.

Wejdz w hboot i tam bedzie napisane. Wylaczasz telefon, naciskasz vol- i power aby tam wejsc.

Jesli wczesniej instalowales ROMy to pewnie masz S-OFF ale dla pewnosci sprawdz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasku

Instaluje już najnowszego recovery, co do s-offa to napewno mam, bo co chwile zmieniam romy:) w takim razie zrobię to co wcześniej pisałeś i mam nadzieje ze będzie ok. THX:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi