Skocz do zawartości
przyczym

ROM taktiK 4.4.2 - Release 2 Available [NIEKONTYNUOWANY]

Rekomendowane odpowiedzi

lasku

przed każdym wgraniem roma robię full wipe:) wiec nie wiem czemu przy robieniu zdjecia z flashem wyłącza mi się tel;/ na szczęście da się z tym żyć:) romik boski!! polecam!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem wczoraj taki sam problem z aparatem pierwszy raz od zainstalowania ROMu po włączeniu zdjęcia z lampą błyskową telefon się wyłączał pomogło full wipe ale co jest przyczyną takiego błędu nie mam pojęcia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie przyczyną tego błędu ( wyłączenie się telefonu po zrobieniu zdjęcia z lampą ) może być stara bateria, ten problem opisany jest tu --> [sOLVED] Camera Flash Shutdown - xda-developers . Jak się nie mylę to ogólnie chodzi o to że bateria jak ma już jakiś tam stopień naładowania ( u mnie poniżej 50% :( ) po zrobieniu zdjęcia zawiesza telefon. Więc trzeba kupić nową lub nauczyć się z tym żyć jak ja a:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam źródłem błędu jest słaba bateria u mnie poniżej 40% i aparat przestaje robić zdjęcia z lampą błyskową. Na nowej baterii wszystko chodzi prawidłowo

---------- Post dołączono 30-12-13 o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano 29-12-13 o 23:14 ----------

Dziś znalazłem dziwny błąd w romie. Mianowicie każdy program bo monitorowania baterii pokazuje mi napięcie 0,004V czy ktoś się z tym spotkał w romie czy to tylko wina zużycia baterii w telefonie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasku

nie wiem czy chodzi o baterie, moja ma koło roku i kupiłem oryginalną z HTC, przed chwilą patrzyłem i przy stanie baterii 82% podczas robienia zdjęcia z flashem nadal się wyłącza tel;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nie wiem czy chodzi o baterie, moja ma koło roku i kupiłem oryginalną z HTC, przed chwilą patrzyłem i przy stanie baterii 82% podczas robienia zdjęcia z flashem nadal się wyłącza tel;/

hmm dziwne trochę zobacz jakimś programem monitorującym baterie jakie ma napięcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomus

powiem wam że u mnie ten problem z aparatem nie występuje niezależnie jaki mam stan naładowania baterii która nie była wymieniana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie nie wykrywa Wifi na kanale 13, nie wiem jak niżej, na routerze przełączyłem na 6 i wykrywa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    u mnie nie wykrywa Wifi na kanale 13, nie wiem jak niżej, na routerze przełączyłem na 6 i wykrywa.

U mnie wykrywa Wifi normalnie jedynie problem z aparatem i napięciem baterii jak na razie wykryłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też się mi wyłącza telefon przy robieniu zdjęć z lampa błyskową ale zorientowałem się że to z powodu słabej baterii oraz jak telefon był zimny (wzięty z mrozu). Dodatkowo problem nasilił się po OC. Nie wydala prądowo i tyle.

Wysłane z mojego HTC Desire HD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi