Skocz do zawartości
Chabza

Aktualizacja andka do NEXT'a na dniach!

Rekomendowane odpowiedzi

Barbar

Nawet jeśli będzie aktualizacja, to Bloatware i bugi będą czynić Stock'a dużo gorszym oprogramowaniem od Custom, gdzie deweloperzy działają na klonach dość intensywnie a wsparcie otrzymujecie po chwili, na różnego rodzaju forach od ogarniętych użytkowników a nie w mejlach, na zasadzie "kopiuj-wklej".

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kintola

Acha za co to gravity jest odpowiedzialne ze az tak przeszkadza w romie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rahnen
    Napisałem do nich 12.10.2013

Odpowiedź:

W dniu 2013-10-14 09:58, Tomasz Biszczak pisze:

> Witam,

> Do miesiąca czasu powinna pojawić się na naszej stronie aktualizacja softu do MyPhone Next.

Jest już po terminie, a ja mam wrażenie że to gra na czas, a aktualizacji nie ujrzymy w ogóle.

Na facebookowej stronie odpowiadają na pytania użytkowników że na wszelkiej aktualizacje trzeba czekać do następnego roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Barbar
    Acha za co to gravity jest odpowiedzialne ze az tak przeszkadza w romie?

Jest link, poczytaj. Ogólnie, służy do różnych modyfikacji dla słuchawek z procesorem MTK. Program działa, ale rozjeżdża się tło. Ktoś już zwracał na to uwagę, ale przy innym programie. Chodzi o gust i komfort użytkowania. Dla mnie Graviti Box to aplikacja obowiązkowa, zatem taka forma błędu skreśliła go, jako ROM codziennego użytku. Mało, Alternative V5 tak mi pasuje, że nie szukam innego. Tymniemniej, jest w czym wybierać, nic tylko testować i znaleźć coś dla siebie.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Chabza

Pisalem z firma myPhone o to odpowiedzi:

ja: Witam

Mozna wiedziec do jakiego androida bedzie aktuazlicacja?? Bo ten 4.1 jak na tak dobry telefon to nie jest za bogaty.

Pozdrawiam

odp my'phone: Dzień dobry,

W imieniu Zarządu firmy myPhone Sp. z o.o. pragniemy podziękować za zainteresowanie naszym produktem i kontakt z serwisem. W odpowiedzi na zgłoszenie informujemy iż na tę chwilę wszystkie planowane aktualizację odbywać się będą w obrębie tego samego systemu. Nie wykluczone jest oczywiście, że będą to też aktualizacje do wyższych wersji. Zostało użyte właśnie to oprogramowanie, ponieważ jest najwydajniejsze oraz dedykowane dla tego chipsetu. Mogliśmy użyć lekko nowszej wersji, jednak nie było pewności ze sprzęt byłby wykorzystywany w stu procentach.

ja: Witam

Czy na prawde mozna liczyc na ta aktualizacje czy po prostu tak nam piszecie zebysmy wam dali spokój?? Użytkownicy juz nie wieżą w ta aktualizacje... Mamy na co czekac?? Ja osobiscie po waszym emailu co chwile wchodze na strone myphone'a i sprawdzam czy jest ta wymazona aktualizacja. Mam cierpliwie czekac czy dac sobie spokoj?

myPhone: Dzień dobry

Aktualizacja dla NEXT jest już gotowa. Obecnie sprawdzana jest w serwisie i w ciągu kilku dni powinna ukazać się na naszej stronie www. Prosimy o kilka dni cierpliwości.

Jednym slowem jest to za przeproszeniem go**o a nie aktualizacja.... Nadal bedzie oryginalny android 4.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

są innego ciekawsze romy niż 'firmowy' a i sposób na ich wgranie jest prosty. nie warto czekać na update od myphone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Chabza

@up

wiem wiem, tylko boje sie tego zrobic bo calkowicie ciemny jestem w tym temacie... ;/

Notatka od Moderatora: blom
    wykrzyk.png Jeśli się boisz to nic nie rób. Na forum jest wszystko ładnie opisane, więc proszę nie powielać pytań bo poleci warn

---------- Post dołączono o 00:29 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

blom: Jeśli się boisz to nic nie rób. Na forum jest wszystko ładnie opisane, więc proszę nie powielać pytań bo poleci warn
    nie ma to jak nowego uzytkownika od razu straszyc warnami. mozecie zamknac juz ten temat w ch... Ja juz sie nic nie udzielam. Pozdrawiam, i dziekuje za pomoc. Edytowane przez Chabza
    nie cytujemy posta poprzedzającego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oj tak bo jakby była aktualizacja do np 4.2 to by tam było tyle nowosci ojejeje ....az az ani jednej nie jestem w stanie wymienic, ale ty zapewne dasz rade wiec sluchamy jakie to super rzeczy wnosi nowszy android hm?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yanku

stockowo widgety na lockscreenie.

dla niektórych do bardzo wiele.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ANDeK

Lol. A w Vertisie jest od poczatku Andek4.2.1 i teraz go aktualizuja (na poczatku byla wersja 1.2, a teraz 1.4 i zauwazylem, ze nie ma problemu z autofocusem), poza tym 4.2.x sa wydajniejsze of 4.1.x, a szczegolnie to bylo widac przy aktualizacji z 4.0 do 4.1 to byl przeskok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x